опис:

Гра Candy Manor  - це цікава казуалка, в якій потрібно добиратися до цукеркового особняка, наводити в ньому порядок і паралельно вирішувати завдання "три в ряд".

Якась жінка задумала поїхати до заміського будинку та облаштувати його. Історія будівлі глибоко не розглядається, відомо тільки, що вона старе і сильно занедбане. Спочатку необхідно подолати тернистий шлях, впоратися з численними перешкодами. Життю головної героїні нічого не загрожує, але доведеться вирішувати, що робити з деревами, що впали на дорогу, як усувати тріщини та ями на асфальтованих ділянках. Таких нюансів буде багато, до кожної пропонується кілька способів вирішення ситуацій. Після приїзду в пункт призначення смілива героїня візьметься за ремонт зламаних елементів. Для декорування інтерєру та екстерєру також знайдеться час.

І на трасі, і в особняку кожну дію треба сплатити за особливу валюту — зірок. Їхні творці проекту пропонують заробляти в процесі вирішення головоломок. На спеціальній дошці в хаотичному порядку викладаються солодощі, які належить переміщати, щоб у одному ряду було з трьох і більше однакових ласощів. Знайомий алгоритм передбачає поступове додавання нових правил. На початкових етапах зібрати бажані елементи легко, потім можуть бути приховані і розташовуватися незручних позиціях. В умовах обмеженої кількості ходів порятунком стають бустери.

Відмінні риси гри Candy Manor на андроїді:

  • заробіток зірок у головоломках «три в ряд»;
  • подолання дороги із перешкодами до старої садиби;
  • виконання різних місій;
  • декілька варіантів вирішення кожної складності;
  • дизайн та облагородження запущеної будівлі.

Строкате графічне оформлення повністю виключає чинники печалі щодо дороги або стану старої будівлі. Яскраві фарби додають настрою та впевненості, навіть коли результати дій невтішні. Часте перемикання між головоломками та місіями змушує включити кмітливість та логічне мислення. Приваблює і можливість познайомитись з доброзичливими персонажами, завести вихованця. А шанувальники виставлення акцентів на естетичній складовій зможуть приділити багато часу перетворенню будинку, достатньо лише дістатися до нього!


Реклама

завантажити Candy Manor 35.0

Нове в цій версії
Bug fixes and performance improvements.
Загальна інформація
версія 35.0 (35)
дата завантаження 2021-11-03 10:04
Розмір 99.96 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.1+
архітектура ARM8 ARM6
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

отримувати запущені програми

Дозволяє програмі отримувати інформацію про поточні й останні запущені завдання. Це може дозволити програмі виявляти інформацію про програми, які використовуються на пристрої.

установити ярлики

Дозволяє програмі додавати ярлики без втручання користувача.

читати налаштування та ярлики головного екрана

Дозволяє програмі читати налаштування та ярлики на головному екрані.

приблизне місцезнаходження (на основі мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше приблизне місцезнаходження. Таке місцезнаходження визначається службами локації за допомогою мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження.

точне місцезнаходження (на основі GPS і мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше точне місцезнаходження за допомогою системи глобального позиціонування (GPS) або мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження, і додатково споживати заряд акумулятора.

читати конфіденційні дані журналу

Дозволяє програмі читати файли журналів системи. Програма може дізнаватися загальну інформацію про ваші дії на пристрої, яка потенційно може містити особисті чи конфіденційні дані.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

BILLING

BILLING

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2021/11/14 09:05
Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |