опис:

Гра Archer Of God це онлайн екшен в якому ви будете керувати лучником - крутим персонажем, який може набагато більше ніж ви можете собі уявити, а що найголовніше - може розвиватися за рахунок зібраних трофеїв, що безумовно стане в нагоді при протистоянні іншим гравцям, адже тут онлайн - це головне.


Підготували гру в давно відомої нам студії 111%, проектів у якої не так вже й багато, але деякі не менш піксельні примудряються набирати більше мільйона завантажень, наприклад історія шамана Wild Tamer або баштові битви Tower Breaker, так що не варто дивуватися, що новинка вже змогла зібрати понад 100 тисяч завантажень, що досить хороший результат.


Суть гри зводиться до нескінченного протистояння добра і зла, але саме вашому героєві приділяється роль покласти край війні, однак, попередньо потрібно покарати всіх зрадників, на чому і заснований принцип онлайн-боїв. Ви знищуєте зрадників, для яких ви такий же зрадник. Тим не менш, ви можете вибрати сторону до якої приєднаєтеся - ангели або диявол, вирішувати вам, так чи інакше, і ту і іншу сторону потрібно захищати.

Крім іншого, вам потрібно вчитися виконувати трюки, щоб ухилятися від стріл і бути готовим ризикнути життям в будь-який момент. Само собою, потрібно відточувати влучність, щоб максимально ефективно вражати супротивників і прокачувати комбінації навичок щоб не залишити їм шансів. А найголовніше досягнення - титул «лучник Бога», яку б сторону ви не зайняли.


Особливості гри Archer Of God на андроїд:

  • Просте управління, яке дозволить швидко влитися в те, що відбувається;
  • Короткі сесії дадуть необхідну динаміку;
  • Колекціонуйте карти з навичками і застосовуйте їх в боях;
  • Боріться проти реальних гравців на серверах гри;

Недоліки гри:

  • Є трохи реклами, яка не буде сильно заважати;
  • Покупки, як і в будь-якому іншому онлайн-проект;
  • Довгий коннект до серверів, чекати доведеться довше ніж грати;
  • Баланс гравців розвинений слабо, найчастіше трапляються або ті, хто слабший, або ті, хто сильніший.

Підсумок: гра Archer Of God це прикольний проект, який з точки зору онлайн-битв має великий потенціал, особливо якщо розробники розберуться з серверами і балансом підбираються гравців.


Реклама

завантажити Archer Of God 0.1

Нове в цій версії
Archer Of God
Загальна інформація
версія 0.1 (10)
дата завантаження 2021-01-13 05:32
Розмір 70.82 MB
Український немає
вимоги
андроїд 5.0+
архітектура -
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

приблизне місцезнаходження (на основі мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше приблизне місцезнаходження. Таке місцезнаходження визначається службами локації за допомогою мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження.

точне місцезнаходження (на основі GPS і мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше точне місцезнаходження за допомогою системи глобального позиціонування (GPS) або мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження, і додатково споживати заряд акумулятора.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

BILLING

BILLING

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

Перевірка ліцензії Google Play

Перевірка ліцензії Google Play

Усі додатки 111% на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2021/02/22 10:02
Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |