опис:

Гра Knightcore Universal  - це фантастичний ролевик, в якому має бути бродити по підземеллях, битися з чудовиськами в обєднанні з приятелями або незнайомими користувачами.

У королеви кішок в підпорядкуванні десяток лицарів, готових битися з будь-якою нечистю. Одним з таких персонажів необхідно управляти гравцеві, поведінку інших теж контролюється реальними людьми. Присутній опція активації чужого підопічного для здійснення командної атаки. У проекті пропонується кастомизировать підопічного за допомогою гнучких налаштувань, вказати нюанси для довершення зовнішнього вигляду. Коли бажані параметри задіяні, потрібно переходити до вибору класу. Серед добрих і злих магів, самураїв, відьом, солдат і інших особистостей захочеться протестувати багатьох. Розробник надає можливість перемикання на інший клас в будь-який момент часу.

Перед битвою на екрані зявляється невелика історія про те, чому персонаж потрапив на цю територію і яку місію має виконати. Далі можна побачити групу сміливих бійців і незрівнянно величезне чудовисько, здатне одним рухом знищити відразу всіх. Перше страхітливе враження оманливе, маленькі герої вміють наносити серйозної шкоди навіть таким гігантам. Воюють вони автоматизовано, гравець може вручну задіяти різні здібності, створювати комбінації нападів. Крім потужних сутичок захисникам належить займатися збором ресурсів, заробляти апгрейди.

Відмінні риси гри Knightcore Universal:

  • битви з монстрами в підземеллях;
  • 10 класів на вибір, перемикання між ними;
  • унікальні набори умінь;
  • автоматичні битви, ручне задіяння талантів;
  • створення кланів з іншими персонажами.

Тривимірне графічне оформлення виконане в стилістиці аніме. Локації вражають барвистістю і деталізацією, атмосфера просякнута магією. Регулярне взаємодію між лицарями не припиняється, навіть при виході когось із учасників клану з мережі. Зустрічі і співпраці з ініціативи різних сторін роблять геймплей більш захоплюючим і непередбачуваним. Перемикання класів дозволяє виробляти нестандартну тактику, коригувати перелік можливостей з урахуванням кожної окремої ситуації. Приступайте до приголомшливим битвам на яскравих майданчиках фантастичного світу!


Реклама

завантажити Knightcore Universal 1.1.0

Нове в цій версії
Multi-languages version of Knightcore now supports Chinese, English, Japanese, and Korean.
Загальна інформація
версія 1.1.0 (4)
дата завантаження 2021-01-16 04:33
Розмір 63.91 MB
Український немає
вимоги
андроїд 5.0+
архітектура ARM8 ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

BILLING

BILLING

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2021/02/21 09:58
Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |