Red Imposter: Nightmare Christmas
0 (0)

опис:

Гра Red Imposter: Nightmare Christmas  - це прикольний екшен, в якому персонаж розправляється з кожним присутнім на космічному кораблі, намагається приховати свій статус зрадника.

Невідомими методами самозванець пробирається на космічне судно і починає реалізовувати свої криваві ідеї. Геймплей ділиться на рівні, де підопічному гравця необхідно вбити всіх, пройти певні випробування. Спочатку завдання будуть елементарними, це допоможе розібратися в нюансах, зрозуміти основні принципи. Пізніше екіпаж збільшиться, а злочинець залишиться один. Виникнуть складнощі, на шляху до досягнення мети доведеться проробляти тактику. Коли кілер доростає до експерта, то швидко вирішує найхитріші питання.

Починається рівень з невеликого майданчика, де збираються всі космонавти. Користувач бачить потенційних жертв, становить плани з урахуванням чисельності колективу. Через кілька секунд після загального збору персонажі розходяться, приступають до виконання стандартних завдань. Критично важливо діяти без свідків. Кілька героїв можуть зупинитися зовсім близько один до одного, позбавляючи кілера можливості залишитися непоміченим. У подібних ситуаціях рекомендується перечекати, і активізуватися після того, як один відійде подалі і відвернеться.

Відмінні риси гри Red Imposter: Nightmare Christmas:

  • непомітне вбивство кожного члена екіпажу;
  • кривава робота без свідків;
  • випробування з поступовим ускладненням;
  • обговорення вбивств з командою;
  • спроби обману колективу, пошук алібі.

Коли самозванця ловлять на місці злочину, шансів на очищення репутації не залишається. Свідок влаштовує скандал, на екрані це відображається паніки смайлом. Винуватця викидають у відкритий космос, рівень стартує повторно. Якщо хтось помітив труп, але вбивці вдалося вчасно відійти, то на загальних зборах його можуть визнати невинним. В ідеалі потрібно виконати місію тихо, по черзі усуваючи присутніх на кораблі.

Мультяшне графічне оформлення робить ігровий процес веселим, видаляє відчуття хоррора. Торкання одного пальця досить для повноцінного управління. Відправляйтеся в космічну подорож, творіть темні справи, складайте неординарні стратегії кривавої розправи!


Реклама

завантажити Red Imposter: Nightmare Christmas 1.2.0

Нове в цій версії
Fix Bugs
Загальна інформація
версія 1.2.0 (29)
дата завантаження 2021-02-18 20:18
Розмір 26.33 MB
Український немає
вимоги
андроїд 5.0+
архітектура -
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

BILLING

BILLING

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2021/02/19 12:01
Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |