опис:

Гра Noirmony це аркада для андроїда головним сенсом якої стане необхідність просування вгору по чорно-білим локаціях, при цьому управляти належить таким же чорно-білим персонажем. Однак, суть гри зводиться до необхідності зрозуміти суть того, що відбувається, на що колірна гамма лише натякає.

Підготували гру в студії Coisorama, на рахунку якої це всього лише другий проект, активно набирає популярність, першим же стала гра Spalien: Space Aliens Shooter, яка представляла аналог класики і поки ніякої популярності не набула.


Геймплей не сильно насичений подіями, тому що все що потрібно від вас - просуватися вгору по локації, намагаючись дістатися до чергової контрольної точки, де ви отримаєте умовне збереження, деякі бонуси і саме в бонуси криється основний сенс того, що відбувається і сама затія гри. Серед бонусів можуть виявитися костюми для вашого персонажа, кожен з яких змінює не тільки його можливості, а й фізику відбувається разом з управлінням. Так що, чисто технічно, на кожній контрольній точці ви будете отримувати практично нову гру, а це вносить реальний різноманітність в настільки однотипний процес. Само собою, для проходження різних локацій може стати в нагоді той чи інший костюм, так як з кожним разом вони теж будуть змінюватися і ставати все складніше і складніше, але з цим ви можете розібратися по ходу проходження.

Окремо варто відзначити і слабку, але все ж сюжетну складову, яка мало впливає на ігровий процес, але все ж, чому на першій контрольній точці ви зустрічаєте примари вашого героя? Може бути це лімб з якого, попри все потрібно вибратися? Але всі ми знаємо, що лімб це нескінченність, а кінця й краю відбувається теж не видно.


Особливості гри Noirmony на андроїд:

  • Проста гра зі зрозумілою механікою;
  • Просте управління, типове для «джампера»;
  • Понад два десятки костюмів / персонажів, які змінюють все;
  • Контрольні точки з бонусами;
  • Збирайте кристали, які можна витратити з користю;
  • Можна грати без доступу в інтернет.

Недоліки гри:

  • Похмуре оформлення, яке сподобається не всім;
  • Реклама і трохи покупок.

Підсумок: гра Noirmony ці типовий для свого жанру джампер, який тим не менше, пропонує хоч якесь розмаїття за рахунок зміни персонажа, так що, якщо жанр вам до душі - обовязково спробуйте.


Реклама

завантажити Noirmony 0.7_b33

Нове в цій версії
* New character: Timotius.
* New character: Gelidus.
* New character: Dulcis.
* New character: Georgius.
* Bugs fixing.
Загальна інформація
версія 0.7_b33 (733)
дата завантаження 2021-02-16 11:08
Розмір 11.03 MB
Український немає
вимоги
андроїд 5.0+
архітектура -
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

BILLING

BILLING

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

Усі додатки Coisorama на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2021/02/19 11:06
Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |