опис:

Гра TDZ 3  - це постапокаліптичний екшен, в якому має бути вивчати похмурі райони, уникати зіткнень з мутантами, розкривати давні сімейні таємниці.

Після втрати сина персонаж перестає думати про ризики, стає дослідником маловідомих територій і потрапляє в якусь Зону відчуження. Там є невеличкий табір вижили, де можна відчувати себе безпечно стояти, взаємодіяти з персонажами і стежити за діалогами. За легендою один з хлопців врятував персонажа і привів в це тихе місце. Головоломки з легкими завданнями навівають оманливе відчуття впевненості. Зіткнення з небезпечними особистостями відбувається пізніше і може привести до раптової загибелі. Користувачеві доводиться вести свого підопічного на повторне виконання місії, коректувати поведінку.

Найбільший жах починається, коли поруч з героєм виявляється багато мутованих створінь. Приятелі з табору виявляються далеко. Тоді повернення в затишну атмосферу стає мрією, а всі цілі зводяться до збереження власного життя в кривавих боях. Головне - не заходити надто далеко, на покинутій території легко заблукати і прірву. А галюцинації зявляються в найнесподіваніші моменти і плутають всю картину сприйняття. Шанс розібратися в тому, що відбувається примарно малий.

Відмінні риси гри TDZ 3:

  • вивчення похмурої загубленої локації, цікаві місії;
  • розкриття страшних секретів близьких родичів;
  • часті обстріли кровожерливих тварюк;
  • виживання в страхітливій атмосфері;
  • готовність до будь-яких колотнеч заради порятунку сина.

Розробник вдало поєднав ужастик, пригоди і логічні квести в одному проекті. Симпатична тривимірна графіка в темних відтінках ідеально доповнює страхітливу атмосферу. Продумані діалоги героїв, якісна озвучка і деталізований сюжет занурюють користувача в ігрову історію. Зрозуміле управління дає можливість відразу приступити до запропонованих завдань, сконцентруватися на тому, що відбувається навколо. Швидка і чітка реакція знадобляться, при стрільбі, пошуку логічних зачіпок, при спостереженні кат-сцен, раптово переривають роботу на різних етапах. Постарайтеся вижити і відшукати рідну людину до того, як відбудуться непоправні ситуації!


Реклама

завантажити TDZ 3 1.06

Нове в цій версії
1) Changed the loading screen
2) Bug fixes
3) Redesigned the "Darkness" level"
4) Slightly improved physics
5) Added the ability to skip many cut scenes
6) Improved navigation in the levels(Added markers to the direction of movement)
7) In the "Search" chapter, you can find the " Magic Bottle"
8) Added to adjust the sensitivity and range of drawing
9) Added Portuguese language
10)The "Defense" chapter has been simplified
Загальна інформація
версія 1.06 (16)
дата завантаження 2021-02-27 01:39
Розмір 68.18 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.4+
архітектура ARM8 ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

Усі додатки Team GZ на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2021/02/18 12:10
Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |