опис:

Гра Call me a Gangsta  - це бандитський симулятор, в якому необхідно створювати гангстерську імперію, залучати авторитетних злочинців, розширювати зону впливу.

Підопічний гравця мріє стати багатим і завоювати авторитет у середовищі бандитів. Він закликає в свою групу героїв з різними злочинними талантами, тренує їх, планує масштабні злочини. Грабежі, вбивства, захоплення важливих структур можливі тільки при злагодженій роботі професіоналів в різних сферах. Чим більше завдань виконано, тим ширше можливості розвитку клану. Потрібно прагнути до завоювання територій, встановлювати свої правила на нових землях і старанно працювати. Хоча в світі багатих людей організувати стабільний дохід можна і без метушливих маневрів. Досить автоматизувати деякі процеси для отримання гарантованого прибутку.

У бандитського угруповання обовязково будуть бізнес-інтереси. Освоєння тіньових фінансових потоків стане дуже захоплюючим, особливо коли за короткий час грошей зявиться помітно більше. Створення схем обходу законодавства вимагає уважності і скрупульозності. Без якісного відпочинку довго працювати не вийде. Симпатичні дівчата будуть шалено раді спілкуванню, легко погодяться на флірт. Комусь із них може знадобитися захист, винагороду за допомогу перевершить всі гангстерські очікування.

Відмінні риси гри Call me a Gangsta:

  • створення загону з кілерів, хакерів і інших негідників;
  • активне тренування персонажів;
  • вчинення різних злочинів;
  • управління тіньовими аспектами бізнесу;
  • флірт з красивими панянками.

Симулятор виділяється серед аналогів широкими можливостями заробітку. За підказками і діалогів між членами команди можна визначити перелік найбільш необхідних дій, перспективи реалізації задуманих планів. Інтуїтивна схема управління і різноманіття завдань залучають новоспечених віртуальних гангстерів. Простота алгоритмів отримання прибутку мотивує до вирощування цілої імперії. Допоможіть підопічному зайняти вакантне місце легендарного гангстера, закріпіть за ним репутацію людини, який спокійно і впевнено домагається масштабних цілей.


Реклама

Call me a Gangsta

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2021/02/18 10:06
Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |