опис:

Гра Neko Crush  - це кумедна казуалки, в якій має бути поєднувати виховання кошенят, декорування приміщень і рішення головоломок популярного жанру «три в ряд».

Типові завдання з переміщення ідентичних фігур в одну лінію розбавлені турботою про пухнастих тварин. Вони пустують і вередують в неприбраному будинку, давно не знало ремонтних робіт. Користувач допомагає молодій господині доглядати за вихованцями, коригувати їх поведінку і облагороджувати житло. На реалізацію кожної з цих завдань знадобляться кошти, а заробляються вони шляхом вирішення раніше згаданих завдань.

Після пересування кольорових елементів на картатій дошці можна спостерігати зникнення однакових, якщо вони виявилися в осередках поруч по вертикалі, або по горизонталі. Звільнені місця миттєво заповнюються новими фігурами. Сценарій повторюється, поки не зібрані деталі, зазначені в верхній частині екрану. В процесі важливо враховувати число доступних дій. Якщо місію вдалося вирішити з меншою кількістю рухів, то автоматично виконуються додаткові оптимальні кроки для отримання більш обємною нагороди.

Відмінні риси гри Neko Crush:

  • зіставлення елементів на дошці в один ряд;
  • заробіток монет, риб, інших бонусів;
  • милі розваги, взаємодія з розпещеними кошенятами;
  • прояв турботи про вихованців;
  • створення унікального дизайну житла.

Після тренування логічного мислення рекомендується повернутися в будинок, поспостерігати за прикольними котами і їх схвильованої господинею. Дівчина переживає про поведінку хвостатих друзів, а також про бардак інтерєрі. Її думки відображаються в текстовому форматі, завдяки чому користувач легко розбереться, ніж необхідно допомогти в конкретний момент. Простими кліками можна помити вікно, замінити певний предмет меблів, навести порядок і красу. Вчинення дій повязане з витрачанням накопичених коштів, тому доведеться повертатися до головоломок регулярно.

Розробник успішно поєднав цілісної сюжетною лінією різнопланові цілі. Проект дозволяє проявити себе як дизайнера інтерєрів і дресирувальника, а також продемонструвати естетику рішення логічних завдань. Строката графіка і захоплююча історія залучать гравців різного віку. Цікаві кошенята зачекалися вас в особняку!


Реклама

Neko Crush

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2021/02/15 12:51
Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |