опис:

Гра Action Toys  - це цікавий екшен, в якому іграшкові персонажі на автомобілях досліджують локації, бються в PvP-сутичках, заробляють призи, використовують перепони незвичайним способом.

Користувач управляє крутим і сміливим іграшковим тваринам. Підопічний катається на своєму транспорті по невеликій локації, збирає монети, стикається з ворогами і продовжує рух в короткочасних матчах. У геймплеї доступні заїзди різних форматів, шанувальники самостійного виконання місій виходять на арену без підтримки. Фанатам командних протистоянь сподобаються варіації колективних сутичок. В управлінні присутні нюанси, джойстик для переміщення героя має тільки 3 стрілки: вправо / вліво, назад. Рух вперед здійснюється автоматично, користувач тільки коригує напрям.

Після кількох успішних заїздів сума отриманих нагород стає достатньою для розблокування інших персонажів і транспортних засобів. Деякі механізми дозволяють злітати і стежити за тим, що відбувається з повітря, залишаючись недосяжним для більшості опонентів. Також транспорт просунутого пілота може передбачати наявність зброї для розгрому антагоністів. Небезпечні вибухи роблять завдання більш захоплюючими. Якщо на майданчику трапляються перешкоди, рекомендується подумати, як їх застосувати проти ворожих сил.

Відмінні риси гри Action Toys:

  • повітряні і наземні PvP-битви;
  • розблокування нових героїв і транспортних засобів;
  • хитре задіяння пасток і перешкод;
  • обстріл противників, яскраві вибухи автомобілів;
  • одиночні і командні ігрові формати.

Ефектне строкате графічне оформлення і нестандартні місії до душі любителям жанру. Тут немає завдання доїхати до певної точки, досить просто кружляти по майданчику і швидко підбирати монети, рандомно виникають на різних ділянках. Знайдену видобуток потрібно довести до скарбнички, простежити, щоб цінний предмет не вкрали по дорозі. Іноді зявляється можливість взяти кілька елементів один за іншим, прямо по шляху до величезної ємності для накопичення грошей. Вибирайте бажаний режим і починайте заїзд, а може і політ на самій крутій машині!


Реклама

Action Toys

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2021/02/15 10:48
Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |