опис:

Гра ITENO це головоломка для вашого андроїда, яка вирішила піти по класиці жанру, пропонуючи цілком зрозумілі завдання з цифрами і дуже приємне візуальне оформлення, яке нам нагадує кращих представників жанру, наприклад, Two Dots, що можна відразу назвати хорошим результатом.

А підготували гру в студії з прикольною назвою Why Knot, ось тільки інших проектів в їх профілі ми не виявили, а значить, вони тільки почали. До речі, популярність гри теж тільки почала набиратися і на даний момент кількість завантажень з працею перевалило за тисячу. Сподіваємося, що проект чекає велике майбутнє, він цього заслуговує.


Перш ніж розповісти про геймплей, варто відзначити, що не дарма ми згадали проект Two Dots, тому що механіка дуже схожа і не менш інтуїтивна. На кожному рівні ви будете отримувати завдання, наприклад - зібрати деяку кількість кульок одного кольору. Кількість ходів буде обмежено, але на початку гри їх буде більш ніж достатньо, що, само собою, швидко зміниться. Поєднуючи кульки одного кольору стежте за цифрами, які можуть давати унікальні комбінації, залучаючи на вашу сторону таку корисну річ як бомба, вибух якої сильно полегшує виконання завдання. У міру проходження будуть зявлятися і своєрідні перешкоди, але все це буде відбуватися поступово, так що, не переживайте - навчитеся.


Особливості гри ITENO на андроїд:

  • Цифри в кружечках, які потрібно послідовно зєднувати;
  • Тут є бомби, користуйтеся;
  • Дуріани тут теж є, здогадайтеся, чим пахне ?;
  • Павуки ... остерігайтеся їх !;
  • Багато рівнів = багато годин задоволення;
  • Грати можна без доступу в інтернет.

Недоліки гри:

  • Реклама є, але як і належить в жанрі, вона акуратно вбудована і не заважає;
  • Покупки є, можна і без них, самі вирішуйте.

Підсумок: гра ITENO це може бути навіть занадто типовий представник жанру, якому буде складно виділитися чимось унікальним і особливим. Проте, якщо ви любите лопати бульбашки - зверніть увагу, це дуже захоплююче заняття.


Реклама

завантажити ITENO 3.1

Нове в цій версії
We discovered a cave with colourful crystals. These crystals shine so brightly that they change the colour of everything around. We can't wait for you to explore this new cave.

Adjusted follow us wording
Загальна інформація
версія 3.1 (55)
дата завантаження 2021-02-11 19:52
Розмір 70.49 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.4+
архітектура -
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

SET_ALARM

SET_ALARM

BILLING

BILLING

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

Усі додатки Why Knot на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2021/02/14 12:51
Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |