опис:

Гра Solo Knight  - це рольової екшен, в якому персонаж бродить по підземному світу, вбиває монстрів і обходить пастки, збирає корисні предмети, намагається знайти зниклих людей.

Дядько головного героя роками шукає друзів, зниклих на невідомих землях. Чоловік зміг визначити приблизне їх місцезнаходження і попросив молодого племінника допомогти з пошуками. В дорозі вони раптово потрапили в темну, ізольовану від решти простору зону. Там мешкали злобні монстри, з якими тепер доведеться битися. Історія замовчує про те, де виявився дядько, користувач управляє тільки племінником, поодинці вивчають багаторівневі підземні локації.

Спочатку підопічний знищує тварин без використання додаткових інструментів. Після огляду перших видимих ​​територій знаходить інструменти для більш потужних атак. Також на майданчиках багато предметів спорядження, їх можна збирати, при необхідності діставати і комбінувати. Ще рекомендується шукати кристали і привласнювати монети, що випадають з деяких повалених антагоністів. Періодично герою пропонуються захисні речі і нові здібності. Вони дають можливість удосконалити тактику нападу на ворогів.

Відмінні риси гри Solo Knight:

  • дослідження масштабного підземного простору;
  • знищення різних чудовиськ;
  • отримання і прокачування здібностей;
  • більше 130 елементів екіпіровки з опцією комбінування;
  • видобуток монет і крутого інвентарю.

Темний фон і обмежені можливості огляду підсилюють невідомість перспектив. Висвітлюється невеликий острів локації, немов розташований в прірви. Коли персонаж підходить до певного краю - зявляється міст до наступного маленького острова. Іноді доводиться падати на більш низький рівень суші. За замовчуванням сутички з ворогами відбуваються в автоматичному форматі, гравець відповідає за підбір корисних речей, моменти їх застосування, визначення оптимальних поєднань предметів. Інше важливе завдання - витрачання золотих монет, апгрейд умінь. При бажанні можна битви зробити ручними, повністю контролювати процес. Досліджуйте підземелля і розправляйтеся з противниками, щоб знайти спосіб вибратися на освітлену землю!


Реклама

завантажити Solo Knight 1.1.025

Нове в цій версії
1.Uncle will join the fight from floor 4 to 8
2.The offline loots is free now.
3.Added the extra bonus function to get your offline loots immediately
4.The save panel now pops up automatically everytime you encounter a ghost
5.Increased the frequency of the appearance of stone thief and rune thief
6.Fixed bugs
Загальна інформація
версія 1.1.025 (52)
дата завантаження 2021-01-26 09:05
Розмір 47.94 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.4+
архітектура ARM8 ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
BILLING

BILLING

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2021/02/14 10:48
Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |