опис:

Гра Elite Strike  - це багатокористувацький шутер, в якому має бути брати участь в матчах 5 × 5, влучно стріляти, носити модний одяг, танцювати для відновлення.

Підопічному гравця пропонується створити нову команду, або відразу перейти до бою. При виборі другого сценарію система автоматично підбере соратників і антагоністів. Також можна вказати бажану локацію, насолоджуватися динамікою подій в місті, стилізованому під Вестерн, битися на великому кораблі в океанському круїзі, пробратися в індустріальну зону або вибрати щось інше. Шанувальники несподіваних сюжетів віддадуть перевагу випадкову карту без попередньої інформації про неї.

Серйозних солдат у військовій формі гравець не зустріне на локаціях, стильно одягнена молодь бігає з автоматами на перевагу. Розробник прагнув зробити шутер від першої особи особливим, вирішив одягнути персонажів в повсякденний одяг з аксесуарами і іншими симпатичними фішками. Цей фактор не вплинув на якість опрацювання геймплея. Цікаві майданчики з великою кількістю зброї забезпечують захоплюючу пригоду з високими ризиками для життя.

Відмінні риси гри Elite Strike:

  • командні онлайн-перестрілки 5v5;
  • вибір певної або рандомних карти;
  • підбір боєприпасів і різних моделей зброї;
  • стандартні протистояння, або установка / усунення бомби;
  • рух під музику заради відновлення здоровя.

Зараз є два види геймплея. Перший - командні смертельні битви з нескінченним числом воскрешений і обмеженням часу за таймером. Необхідно багаторазово вбивати і одночасно піклуватися про виживання кожного члена команди. Перемагають ті, хто зумів знищити більше ворогів. Наступний сюжет - установка вибухонебезпечного елемента терористами і її знешкодження колективом захисників. У перспективі обіцяють додати ще кілька режимів.

Барвиста графіка, ретельно продумані локації і відсутність антуражу військової тематики дійсно виділяють проект серед аналогів. Додатково придумана функція танців для накопичення сил при низькому здоровя. Широкий арсенал зброї та наближення до реалістичності стрільби також заслуговують акценту уваги. Насолоджуйтеся улюбленим жанром з оригінальними нововведеннями!


Реклама

Elite Strike

Усі додатки Sun Gray на mob-core.com.ua

Рейтинг:

(2)
3.33★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2021/02/13 12:43
Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |