опис:

Гру Monster Legends можна сміливо вважати якщо не родоначальником жанру, то вже точно причетною до першої хвилі, коли народ ще не розумів що це, з чим це їдять, але розумів, що вимоги гри цілком підійдуть для середньостатистичного смартфона, а пять років тому вони були набагато слабкіше. Проте, роки йшли, а подібні проекти залишилися популярними, обросли величезною юрбою як шанувальників, так і наслідувачів, деякі з яких регулярно задають нові стандарти жанру.


До речі, гру підготували і продовжують оновлювати (до сих пір, що важливо) в студії Socialpoint, яка як показує практика, явно не любить з проектами поспішати. Якщо вона існувала пять років тому, а зараз на її рахунку всього шість проектів, то порахувати не складно ... Однак, гра Monster Legends не найпопулярніша в їх портфоліо зі своїми 50+ мільйонами завантажень. Є у них проект Dragon City, який сподобався більше ніж 100 мільйонів гравців, але, заради справедливості варто зазначити, що формат відбувається в ньому мало чим відрізняється від нашого випадку.


Якщо ж ви з якоїсь причини за пять років не встигли зустрітися з цією грою, то саме час, вона як раз отримала свіжі оновлення і готова прийняти нових гравців, а ми пояснимо що тут відбувається.

Аби не заглиблюватися в подробиці можна відзначити два моменти, які розробники обєднали в цьому проекті - ферму, на який ви будете збирати ресурси і вирощувати своїх чудовиськ і звичайно ж pvp битви проти інших, таких же гравців як і ви, а значить, тут і медитативний розвиток території і азарт від боїв, що є дуже вдалою комбінацією.


Особливості гри Monster Legends на андроїд:

  • На даний момент в грі вже більше 700 монстрів, як вам така колекція ?;
  • Ви можете схрестити кілька чудовиськ і отримати новий вид, унікальний;
  • Регулярно проходять турніри та інші події, де теж є шанс отримати собі монстра;
  • Нещодавно зявився «міфічний» рівень рідкості, зможете зловити такого?

Недоліки гри:

  • Покупки є і вони допоможуть розвиватися швидше;
  • Реклама теж є, але дивлячись її ви отримуєте бонуси, а в цілому, можна і не дивитися.

Підсумок: гра Monster Legends це класика жанру, яка може сподобатися практично всім, особливо, якщо ви любите залишатися з іграми на тривалий час. Проект уже старий, але активно розвивається, за що йому окреме повагу.


Реклама

завантажити Monster Legends 11.0.5

Нове в цій версії
Bug fixes and performance improvements.
Загальна інформація
версія 11.0.5 (1804813967)
дата завантаження 2021-02-26 17:22
Розмір 94.88 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.4+
архітектура -
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
BILLING

BILLING

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

Усі додатки Socialpoint на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2021/02/13 10:27
Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |