опис:

Гра Chaos Academy  - це картковий проект, в якому потрібно колекціонувати кращих воїнів і знищувати ворожу армію, котра має на аналогічні цілі.

Історія свідчить про втрату балансу божественних і демонічних сил. Раніше вони створювали людству достаток благ, отримували замість щиру віру. Але розвиток технологій змусило людей відсунути на другий план вірування, через що виникла загроза руйнування цілого Всесвіту. Кращі із земних були покликані на особливий острів для відродження релігійних підвалин, повернення колишніх сил представникам порядку і хаосу. Головними у людей стали імператори, існуючі десь між земним і надприродним світами.

На поле бою з 16 квадратів гравець визначає розстановку своїх воїнів та інших елементів, необхідних в протистояннях. Серед доступних персонажів обовязково є Імператор і кілька юнітів, перед битвою відібраних системою з доступною для користувача колоди. Противник також розставляє карти, але початкове поділ майданчики на половини відсутній, тому ворог може виявитися занадто близько до головної персони. Інша нетривіальне рішення розробника - можливість приховувати карту від антагоніста до тих пір, поки її не атакують. Подібна схема дозволяє організувати круті пастки з сумними наслідками для ворожих особистостей.

Відмінні риси гри Chaos Academy:

  • карткові битви проти опонує загону;
  • сотні карт для набору в колекцію;
  • виклик солдат, установка пасток, застосування заклинань;
  • індивідуальні характеристики підопічних;
  • прагнення вбити чужого імператора.

У карт-героїв є показники здоровя і здібностей. Кожен підопічний має унікальні вміннями, важливо розпізнати їх і скласти мудру комбінацію сил на поле бою для найкращого ефекту. Карти здатні бити один одного, віднімати такими діями здоровя. Важливо уберегти команду від масштабних втрат, захистити свого імператора і вчинити напад на чужого ватажка. Графіка в стилі аніме надає шарму таємничої сюжетної лінії. Прикольні місії і рандомний битви гарантують цікаве проведення часу!


Реклама

завантажити Chaos Academy 1.1.4.3.0

Нове в цій версії
The following is the main content of this update:
- Fix some known bugs

Contact us:
Facebook(EN): https://www.facebook.com/Chaos-Academy-111831476982274/
Twitter:https://twitter.com/ChaosAcademy_jp
Загальна інформація
версія 1.1.4.3.0 (41)
дата завантаження 2021-01-23 05:28
Розмір 64.86 MB
Український немає
вимоги
андроїд 5.0+
архітектура ARM8 ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

змінювати налаштування системи

Дозволяє програмі змінювати дані налаштувань системи. Шкідливі програми можуть пошкодити конфігурацію вашої системи.

BILLING

BILLING

Перевірка ліцензії Google Play

Перевірка ліцензії Google Play

отримувати запущені програми

Дозволяє програмі отримувати інформацію про поточні й останні запущені завдання. Це може дозволити програмі виявляти інформацію про програми, які використовуються на пристрої.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

MOUNT_UNMOUNT_FILESYSTEMS

MOUNT_UNMOUNT_FILESYSTEMS

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2021/02/11 12:46
Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |