опис:

Гра FOG - Battle Royale  - це суміш мультіплєєрной бойової арени з екшеном на виживання, де потрібно досліджувати світ, битися, а ще побоюватися туману, який щадить лише останнього героя.

Персонаж потрапляє на великий і небезпечний острів, де бродять підопічні інших гравців, а також численні монстри. На чарівних територіях належить шукати зброю і спорядження, добувати монети для прокачування, боротися з усіма, хто посміє перепинити шлях. Чудовиська не ініціюють протистояння до того, як герой близько підійде, сутичок іноді можна уникати, здалеку змінюючи напрямок руху. Опоненти можуть вистежувати героя, намагатися його знищити. Якщо немає бажання мати справу з ними, доведеться складати тактику прикриттів. Частоту битв в незначній мірі дозволяється регулювати, основне завдання полягає в тому, збереженні власного життя на сужающихся землях.

Різноманітні тварі легко знищуються стандартними методами, але для боротьби з сильними антагоністами необхідно шукати більш ефективна зброя. Дослідження майданчиків дуже захоплююче, воїн заходить в різні приміщення, відкриває скрині, шукає спорядження в далеких точках відкритого світу. Залучення магії надає казковості сюжету, зілля і інше нестандартне зброю відкривають масу можливостей при грамотному застосуванні. Багаторівнева прокачування і широкий спектр поліпшень дозволяють зробити підопічного воістину легендарним, майже всесильним.

Відмінні риси гри FOG - Battle Royale:

  • виживання і битви з 29 реальними користувачами;
  • багато моделей холодної зброї, магічні інструменти;
  • опції вистежування опонентів, приховування від них;
  • пошук екіпіровки, цінних елементів;
  • поглинання територій і персонажів смертоносним туманом.

Розробник успішно поєднав жанри MOBA і королівського битви, запропонував оригінальний формат пригод з порівняно короткими битвами. Ефектне графічне оформлення з елементами фентезі в стилістиці середньовіччя створює чарівний антураж. Строкаті відтінки і вражаюча деталізація локацій затягують в геймплей з головою. Завдяки опцій кастомізації можна підкреслити бажані параметри, підібрати скіни. Бігайте, здобувайте ресурси, боріться, користуйтеся будь-яким шансом на виживання!


Реклама

FOG - Battle Royale

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2021/02/11 10:44
Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |