опис:

Гра DRAGON QUEST TACT  - це японський ролевик, в якому потрібно збільшувати і розвивати команду добрих монстрів, боротися з пробудженими темними силами, підключати помічників.

У давні часи банда сміливих монстрів втихомирила нікого злого лорда. Тепер відбулося повстання ворога, навколо нього відразу зібралися вірні соратники. Лицар починає протистояння з ними, пізніше до нього приєднуються інші персонажі з знаменитого проекту. Доступно колекціонування героїв в режимі кампанії при якісному веденні боїв, або використання системи Гача для внутрішньоігрових покупок. Підопічних дозволяється тренувати, присутній алгоритм підвищення рівня кожного бійця. Спорядження також підлягає апгрейду, бійці потребують ефективних захисних інструментах.

Перед кожним нападом користувач бачить поділ майданчики на клітини. У покрокових битвах необхідно вказувати позиції підопічних, і напрямок атак. Після перемоги над групою антагоністів можна дізнатися деякі таємниці сюжетної лінії, поділеної на глави з нюансами для виконання місій. Розблокування нових героїв дозволяє будувати стратегію за участю більшої кількості милих чудовиськ. У загоні є місце сильним і слабким персонажам, спільними зусиллями вони здатні знищити будь-яких супротивників. Потужніших варто виводити на перед, залишаючи позаду володарів крутого зброї, які вміють нападати здалеку.

Відмінні риси гри DRAGON QUEST TACT:

  • покрокові битви з представниками зла;
  • формування команди з улюблених монстрів;
  • розстановка воїнів на полі бою, корекція позицій;
  • прокачування здібностей, оновлення екіпіровки;
  • вибір ручного управління або автоматизованих битв.

Останній проект франшизи дарує користувачам масу задоволення. Взаємодіючи з прикольними персонажами, можна вибудовувати геніальні плани, прораховувати перспективи атак, знижувати ризик значних пошкоджень при контратаках. Мультяшна стилістика графічного оформлення серії повністю збережена. Геймплей радує яскравими фарбами і дивовижним музичним супроводом. Монстри поліпшуються і перенастраиваются, для відповідності обраному формату поведінки в боях. Очоліть загін чудових створінь і неодмінно приведіть їх до перемоги!


Реклама

DRAGON QUEST TACT

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2021/02/10 12:40
Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |