опис:

Гра First Refuge: Z  - це апокаліптична стратегія, в якій належить управляти армією вижили, планувати знищення зомбі, будувати притулок, боротися за обмежені ресурси.

Дивний вірус вразив людство, переважна більшість людей стали жертвами жахливої ​​напасті. Раніше процвітаючі землі стали пустельними, світ заполонили ходячі мерці. Також агресію виявляють бандитські угруповання, які прагнуть привласнити залишки ресурсів. Ті, що вижили не здатні самотужки протистояти натовпам антагоністів, гравець збере всіх у єдиний загін і очолить його. Необхідно продумати стратегію бою з ордами ворогів, а також побудувати комфортне підземне укриття для бійців. Притулок буде розростатися і вдосконалюватися, в ньому можна формувати кімнати, створювати умови для відпочинку. Це єдине місце, де відчувається цілковита безпека.

Процес стрільби автоматизований, але користувач повинен вказувати напрямок атак. Юніти мають різними здібностями, важливо коректно підбирати бійців для конкретних боїв. Командир не зобовязаний піклуватися про долю безладних персонажів. Він розподіляє роботу між підопічними, а потім аналізує рівень виконання поставлених завдань. Якщо хтось тягне команду вниз - його можна вигнати з бази, щоб не псувати атмосферу в колективі. А геніїв дозволяється вербувати, збільшуючи чисельність армії.

Відмінні риси гри First Refuge: Z:

  • обстріл груп зомбованих істот і бандитів;
  • командування загоном вижили;
  • зведення надійного притулку під землею;
  • якісне облаштування укриття, створення кімнат;
  • розподіл обовязків між підлеглими.

Похмура графіка і злісні неадекватні противники підсилюють відчуття жаху. Прагнення до отримання підтримки можна реалізувати при взаємодії з такими ж командирами. Розробник дозволяє обєднуватися з іншими гравцями, спільними силами протистояти ворогам. Також можна сконцентруватися на завоюванні територій і воювати з іншими кланами користувачів. Контролюйте підземну базу і території над нею. Розширюйте володіння, очищайте локації від злочинців, монстрів і нежиті, щоб забезпечити людству продовження історії!


Реклама

завантажити First Refuge: Z 1.8.0

Нове в цій версії
Patch Notes
1. Added Prewar Power Comparison to Sample Scramble event.
2. Added a variety of base emojis.
3. Using Perfect Hero Fragments now requires a server to be opened for certain days.
4. Optimized New Dawn Campaign.
5. Matrix owners may lose their matrix when defeated in NPC buildings and other capturable buildings in events such as Capital Conquest, Fort Struggle, Sample Scramble, etc.
Загальна інформація
версія 1.8.0 (38244)
дата завантаження 2021-02-06 03:25
Розмір 127.53 MB
Український немає
вимоги
андроїд 5.0+
архітектура -
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
змінювати підключення до мережі

Дозволяє програмі змінювати стан під’єднання до мережі.

під’єднуватися до й від’єднуватися від Wi-Fi

Дозволяє програмі під’єднуватися до точок доступу Wi-Fi та від’єднуватися від них, а також вносити зміни в налаштування пристрою для мереж Wi-Fi.

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BILLING

BILLING

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

GET_TASK

GET_TASK

читати конфігурацію служби Google

Дозволяє цій програмі читати дані налаштування служб Google.

Усі додатки 37GAMES на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2021/02/10 10:54
Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |