опис:

Гра Battlepalooza  - це розрахований на багато користувачів онлайн-екшен, в якому належить битися за життя з іншими гравцями, заробляти бонуси в умовах планомірного зменшити масштаб карти.

Підопічний гравця потрапляє в один із знаменитих міст, починає оглядати території і підбирати золоті монети. Пізніше за них можна придбати зброю, і вибрати екіпіровку, відповідну стилістиці бою, манерам воїна. За локації розкидані численні бази безпеки, де можна підзарядитися енергією. Якщо персонаж ігнорує найближчу базу, то вона швидко зникає, рух доводиться продовжувати з низькими показниками. Коли в радіусі огляду зявиться хтось із 23 опонентів, рекомендується відразу шукати зручну позицію, ініціювати протистояння, вигравати час за допомогою несподіваних атак.

Доступними моделями зброї можна користуватися не постійно, іноді доводиться чекати кілька секунд дозволу на повторне застосування інструменту. У процесах вивчення територій та активних битв можна забути про зменшення відкритої зони. Скоро доступна майданчик повністю видна на екрані. Задіюйте індивідуальні вміння, наносите сильний шкоди супротивникам. Дозволяється запрошувати друзів для яскравих розваг на центральних вулицях, або створювати сильні команди, заради переваги перед ворогами.

Відмінні риси гри Battlepalooza:

  • битви з користувачами на вулицях мегаполісів;
  • дослідження прикольних карт місцевості;
  • виживання серед 24 персонажів;
  • запрошення приятелів, формування альянсів;
  • заробіток монет, апгрейд спорядження і зброї.

Париж, Сан-Франциско та інші реальні локації в мультиплікаційної обробці чекають появи сміливих героїв. Барвиста графіка з правдоподібними картами стає додатковим привертає фактором. Для спрощення навігації розробник дозволяє бачити те, що відбувається зверху. Численні лути на майданчику відкривають серйозні можливості для апгрейдів. Скіни допомагають підкреслити стиль, продемонструвати власну унікальність. Регулярні турніри і події підтримують змагальний дух, дають переможцям значно більше заробітку. Ходите по відомим мегаполісів, доводьте право на виживання і отримання головних трофеїв!


Реклама

Battlepalooza

Усі додатки nWay Inc. на mob-core.com.ua

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2021/02/09 12:49
Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |