опис:

Гра Farlight 84  - це мультиплеєрний екшен, в якому належить досліджувати землі, накопичувати ресурси і знищувати ворогів, щоб завоювати титул останнього вижив.

За легендою події відбуваються в 2084 році, через незначний час після масштабної світової катастрофи. Вижила дуже мала частина людства, але ресурсів залишилося ще менше, тому часті битви стали буденністю для людей. Четвірка великих виробників зброї поставляє свою смертоносну продукцію в великому асортименті. Замість звичних гармат потрібно використовувати футуристичні інструменти, стандартні перестрілки перетворюються в неймовірні битви з детально продуманою тактикою. Частина арсеналу видається перед стартом, інше можна знайти і підібрати на локаціях.

Підопічний гравця летить в капсулі над хмарами, потім спускається на один з острівних міст. У таких населених пунктах люди воюють за виживання. Персонажі інших користувачів також спустяться на місцеві землі і почнуть активну боротьбу. Крім різноманітного зброї варто виділити опцію використання транспорту. Пішохід може зрідка включати реактивний ранець, але краще знайти більш солідну техніку і привласнити її. Позашляховики, спорткари, військова техніка з турелями і інший оснащенням допоможуть бійцеві стати ефективніше, швидше пересуватися по населеному пункту.

Відмінні риси гри Farlight 84:

  • захоплююча королівська битва в постапокаліптичній атмосфері;
  • битви одинаків або невеликих команд;
  • необхідність регулярної підзарядки підопічного;
  • різноманіття доступного зброї;
  • використання крутих моделей транспорту.

У футуристичному світі людині вкрай необхідна підзарядка. Біля спеціальних стовпів можна отримати додаткову енергію для продовження активного руху. Гарна тривимірна графіка і якісне пророблення ігрового простору в шутере дозволяє захопитися вивченням околиць. Огляд від третьої особи дає можливість бачити що знаходяться поблизу опонентів, для тривалого збереження життя потрібно бути готовим до неприємних сюрпризів. Боріться з гравцями зі всієї планети, насолоджуйтеся цікавим форматом королівського протистояння!


Реклама

Farlight 84

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2021/02/09 10:44
Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |