опис:

Гра Baby Shark Run Away  - це аркадноє пригода, в якому знаменита маленька акула вивчає морські глибини, рятує приятелів, які потрапили в біду, знаходить коштовності.

Герой з популярного дитячого відео відправляється в подорож на одному з човнів. Серед асортименту є субмарини, схожі на кораблі, ракети, літаки. Також варто поекспериментувати з транспортом в стилі стімпанк, або приміряти олімпійську тематику. Користувач спостерігає за рухом підопічного збоку. Персонаж автоматично рухається вперед, на його шляху зявляється багато пасток, предметів з гострими шипами, інших небезпек. Важливо контролювати висоту переміщення, уникати неприємних зіткнень. Ще в підводному царстві живуть злі риби, від них краще плисти подалі.

Позитивного і цінного в глибинах набагато більше. Можна накопичувати монети, ловити бустери з прискореннями і іншими поліпшеннями, розкривати скрині зі скарбами. Більшість друзів маленької акули виявиться в повітряних кульках, варто тільки доторкнутися до них, як персонажі звільняться і складуть компанію головному рятівнику на непростому шляху. Персонаж буде пропливати багато різноманітних локацій, завершення кожної стане своєрідним чекпоінти з підбиттям проміжних результатів, зупинок тут не передбачено, підопічний продовжує рух в своєму темпі.

Відмінні риси гри Baby Shark Run Away:

  • порятунок численних друзів милого героя;
  • вибір підводного човна для подорожі;
  • зіткнення з агресивними рибами;
  • обходження пасток і небезпечних зон;
  • дослідження морського дна, збір монет, пошук скарбів.

Двомірна графіка з яскравими фарбами привертає наймолодших гравців. Інтуїтивне управління і зрозумілі завдання дозволяють швидко освоїтися. За кожне позитивне дію нараховуються очки, іноді додаються десятки секунд на продовження прогулянки. Попадання в неприємності призводить до зниження часу на підводне пригода. Розробник пропонує варіант нескінченного геймплея з зупинкою процесу при вичерпанні доступного тимчасового періоду. Впевнено пливіть до нових рекордів і хваліться результатами перед друзями, підсумки кращих запливів обовязково потраплять в рейтингову таблицю!


Реклама

завантажити Baby Shark Run Away 1.0.4

Нове в цій версії
Please update!
- Payment bug fixes
- Sign in to add some complementary device features
- Add some graphics resources (stores)
Загальна інформація
версія 1.0.4 (16)
дата завантаження 2020-12-12 19:10
Розмір 41.83 MB
Український немає
вимоги
андроїд 6.0+
архітектура -
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

BILLING

BILLING

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

Усі додатки macovill на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2021/02/08 12:13
Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |