опис:

Гра Vita Fighters  - це прикольний файтинг, в якому має бути битися в дуелях з керованими компютером персонажами або протистояти реальним користувачам з усього світу.

Користувачеві пропонується вибрати одного з 18 бійців і приступити до жорсткої сутички, розділеної на 2 раунду. Герой виконаний в блоковому стилі, необхідно звикнути до взаємодії з ним. Логіка управління стандартна, в нижньому правому куті екрана розташовані кнопки ударів, лівіше - звичний джойстик. У верхній панелі відображаються шкали стану опонентів, а також таймер. Кожен раунд за замовчуванням триває 100 секунд, якщо когось не відправлять у нокаут раніше. Розробник дає можливість взяти додаткові опції у вигляді нескінченної сили або нескінченного життя взамін на перегляд реклами. Подібний вибір необовязковий, можна насолоджуватися геймплеєм без рекламних оголошень.

Новачкові буде корисно вивчити коротку інструкцію з управління героєм. Також можна пройти тренування, щоб вийти до опонента більш підготовленим. Повернення до інструктажу і тренувань є після будь-якої битви, вони виведені як окремі пункти меню, що відображається перед кожною дуеллю. Досвідченому бійцеві може знадобитися додатковий тренінг для перегляду стилю поведінки на арені, опрацювання та удосконалення певних навичок. У тому ж меню пропонується подивитися конфігурацію, вибрати аркаду або режим PvP. Локального мультиплеєра поки не передбачено, боротися можна або зі штучним інтелектом, або з незнайомими гравцями по глобальній мережі.

Відмінні риси гри Vita Fighters:

  • участь в битвах без правил 1v1;
  • 18 унікальних персонажів на вибір;
  • можливість тренування героя;
  • величезний лякаючий бос;
  • аркадний і мультиплеєрний формати.

Незвичайне графічне оформлення викликає асоціації зі старими проектами. Зовнішні обриси і імена вибраних персонажів додають різноманітності. Найефектніший оффлайн-противник - це потужний бос з дуже дивними формами тіла. Але і без цих факторів можна надовго захопитися битвами в дуелях. Якісний контроль дій підопічного дозволяє реалізовувати задуману тактику. Насолоджуйтеся відмінним файтингом, вражаючі маневрами і отримуйте заслужену перемогу!


Реклама

завантажити Vita Fighters .63

Нове в цій версії
New Character - XyberKnight!
New Vita Fighter Arena
Daizen & Summer now unlockable
Fix back navigation and exit options
Minor bug fixes
Gameplay adjustment
Загальна інформація
версія .63 (23)
дата завантаження 2021-02-06 11:15
Розмір 67.83 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.4+
архітектура -
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

дозволяти отримання багатоадресних пакетів через Wi-Fi

Дозволяє програмі отримувати пакети, надіслані за допомогою групової адресації на всі пристрої в мережі Wi-Fi, а не лише на ваш пристрій. Використовує більше заряду, ніж режим небагатоадресних пакетів.

створювати пару з пристроями Bluetooth

Дозволяє програмі переглядати налаштування Bluetooth на пристрої, а також створювати та приймати з’єднання зі спареними пристроями.

отримувати доступ до налаштувань Bluetooth

Дозволяє програмі налаштовувати локальний пристрій із Bluetooth, а також знаходити віддалені пристрої та створювати пару.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

Усі додатки Ranida Labs на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(4)
3.43★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2021/02/07 12:14
Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |