опис:

Гра Clash of Aliens  - це строката стратегія, в якій потрібно збирати військо для захисту корабля від атакуючих прибульців, направляти винищувачі на знищення чужого космічного судна.

Головний персонаж разом з вірними юнитами планує перехопити ініціативу нападників. Необхідно продумати стратегію щодо усунення основного ворожого корабля, врахувати розташування допоміжних апаратів. Одночасно важливо дбати про безпеку свого техніки. Рекомендується зіставляти героїв для кращого комбінування сил, вибирати різні матриці, шукати оптимальні тактичні маневри. Розробник пропонує спробувати битви з керованими компютером персонажами, або перейти до онлайн-боям, де з кожного боку військо веде реальний користувач.

Прямокутне поле битви розподілено на великі клітини, завдяки чому спрощується завдання щодо розстановки юнітів. Основні цілі протиборчих сторін знаходяться в найдальших зонах. Щоб дістатися до них, потрібно пройти весь майданчик і перемогти йдуть назустріч захисників. У нижній частині екрана розташовані карти героїв, здатних брати участь в поточній битві. Виставляти відразу всіх не доведеться, бій розділяється на раунди, першопрохідникам обовязково знадобиться допомога пізніше. Швидкість прийняття рішень відіграє ключову роль, час на роздуми сильно обмежується.

Відмінні риси гри Clash of Aliens:

  • становлення головнокомандувача загону для захисту корабля;
  • битви з ворожими інопланетянами;
  • клонування, вибух, інші можливості підопічних;
  • комбінування бійців, змішування різних матриць;
  • PvP-матчі з швидким вибором ходу.

Строката мультиплікаційна графіка змушує спокійніше ставитися до того, що відбувається, сприймати війни космічного масштабу як розваги. Космічні кораблі виглядають як кубічні фігури, оповиті захисною серпанком. Кумедний зовнішній вигляд персонажів також підсилює позитивний настрій. При спробах суміщати героїв і задіяти рандомний матриці можна оцінити неймовірні масштаби здібностей підлеглих. Чіткі текстові підказки і докладні інструкції допомагають розібратися з нетривіальними подіями в просторі. Атакуйте і захоплюйте цінність антагоністів, залишаючи в цілості свої обєкти!


Реклама

Clash of Aliens

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2021/02/07 10:09
Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |