опис:

Гра Rush Hour 3D  - це автомобільний проект, в якому належить здійснювати обгони в густому трафіку, ухилятися від летять по зустрічній машин, уникати зіткнень.

На старті у користувача один залізний кінь, відразу готовий до заїзду. Траса ділиться на рівні, для кожного передбачено індивідуальне оформлення локації. Схематично між проходженням ділянок можна побачити єдину дорогу, де фінішні лінії етапів просто виділяються як чекпоінти. На шляху можна побачити багато різних машин, що рухаються в обох напрямках. Крім звичайних автомобілів для перевезення вантажів або пасажирів є ймовірність перетину з спецтранспортом. Поліція, швидка допомога, шкільні автобуси рухаються по аналогічним маршрутам. Пішоходи в радіусі огляду відсутні.

Основне завдання водія - проїхати максимально швидко запропонована ділянка, не зачіпаючи інших і не провокуючи створення аварійних моментів. У процесі можна заробити кристали і інші бонуси. Їх рекомендується обмінювати на апгрейд транспортного засобу і розблокування нових, більш продуктивних машин. Якщо вдається обігнати кількох персонажів поспіль без пригод - формується комбо, тимчасово примножувати заробіток кристалів. Після дрібних форс-мажорів дозволяється продовжити поїздку, серйозні зіткнення стають причиною передчасного завершення заїзду. Місію доведеться виконувати повторно, отриманий досвід допоможе діяти акуратніше.

Відмінні риси гри Rush Hour 3D:

  • короткі гоночні пригоди в щільному трафіку;
  • формування комбо з красивих обгонів;
  • багато моделей транспорту на вибір;
  • можливість прокачування автомобілів;
  • ризик пошкоджень і аварійних ситуацій.

Аркада радує реалістичним і ефектним водінням. Зверху на екрані встановлена ​​шкала з умовним відображенням пройденої відстані. У правій стороні видно шкала стану, показники падають при ударах про чужий транспорт. Симпатична графіка зі змінюваними пейзажами приваблює віртуальних водіїв. До управління в один дотик легко пристосуватися, але кожна наступна місія стає складніше попередньої. Дотримуйтесь баланс між швидкістю і безпекою, насолоджуйтеся гонками на асфальтованій трасі!


Реклама

завантажити Rush Hour 3D 20201126

Нове в цій версії
* Increased Graphics
* Improved Driving Experience

If you find the surprise on Level 10 comment down below!
Загальна інформація
версія 20201126 (200148)
дата завантаження 2020-12-03 08:01
Розмір 101.78 MB
Український немає
вимоги
андроїд 5.0+
архітектура ARM8
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

дозволяти отримання багатоадресних пакетів через Wi-Fi

Дозволяє програмі отримувати пакети, надіслані за допомогою групової адресації на всі пристрої в мережі Wi-Fi, а не лише на ваш пристрій. Використовує більше заряду, ніж режим небагатоадресних пакетів.

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

BILLING

BILLING

SET_ALARM

SET_ALARM

QUERY_ALL_PACKAGES

QUERY_ALL_PACKAGES

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2021/02/06 12:34
Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |