Cover Hunter Game: Counter Terrorist Strike War
0 (0)

Cover Hunter Game: Counter Terrorist Strike War

опис:

Гра Cover Hunter Game: Counter Terrorist Strike War  - це бойовий ролевик, в якому коммандос виконує місії по знищенню терористів, без підмоги воює з негідниками.

Бандити захопили місто і перетворили його в руїни. Правоохоронні органи навіть при наявності підмоги не впоралися зі згуртованою угрупованням. Для усунення супротивників викликали представника елітних військ, керованого гравцем. Виконувати місії він буде в одиночному режимі, розраховуючи на свої сили. Після отримання якісної екіпіровки і потужного зброї він вилітає на локацію. Вертоліт приземляється на спеціальний майданчик, висаджує персонажа і миттєво відлітає. Тепер необхідно безжально вбивати антагоністів заради власного виживання.

На міських дорогах валяються розбиті автомобілі, варто багато невеликих бетонних огорож. В безладді є багато інших громіздких елементів, за якими зручно сховатися. Альтернативний спосіб їх використання - рикошет для точного попадання в супротивників. Зазвичай бойовики вибігають на дорогу і починають атакувати. При успішній контратаці можна отримати зірки, і фінансову винагороду. Потім можна зайнятися апгрейдами, купити зброю і інші інструменти, необхідні для проходження подальших рівнів.

Відмінні риси гри Cover Hunter Game: Counter Terrorist Strike War:

  • битви з терористами в зруйнованому місті;
  • динамічні перестрілки з високим ризиком для життя;
  • різні нюанси в кожній місії;
  • магазин з широким асортиментом зброї;
  • заробіток коштів за якісну реалізацію завдань.

Тривимірний шутер з гарною графікою просякнутий атмосферою хаосу. Гангстерські групи творять беззаконня і не сумніваються в своїй безкарності. Гнучка система нагород мотивує прагнути до ідеалу, робити кожну підзадачу. Геймплей ділиться на місії, в кожній присутні індивідуальні підзадачі. Крім вбивства ворогів на майданчику, іноді потрібно зробити хоч один постріл в голову, завершити завдання за певний часовий період, зберегти якийсь показник здоровя, врахувати інші чинники конкретного бою. Чисельна перевага терористів змушує продумувати хитрі тактики і вести себе дуже обережно. Постарайтеся розправитися з опонентами і вижити в численних кривавих перестрілках!


Реклама

завантажити Cover Hunter Game: Counter Terrorist Strike War 0.1

Загальна інформація
версія 0.1 (3)
дата завантаження 2021-01-12 05:25
Розмір 44.46 MB
Український немає
вимоги
андроїд 5.0+
архітектура -
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

BILLING

BILLING

Усі додатки GameDuo+ на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2021/02/06 10:31
Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |