опис:

Гра FPS CyberPunk Shooting Game  - це яскравий багатокористувацький шутер, в якому можна вибирати різні режими і занурюватися в захоплюючі перестрілки самому або з командою.

За легендою 2077 рік ознаменувався знищенням людства і кардинальної перемальовуванням світової карти. Вдалося вижити кільком ученим, і тепер вони мають намір боротися з кіберпанковимі бійцями. Користувач визначається, за яку сторону хоче виступати. Далі можна пройти інструктаж і взяти участь в командних боях, або віддати перевагу варіант захоплення прапора, теж в складі загону. Кожен персонаж управляється окремим гравцем, необхідно налагодити взаємодію і сформувати загальну стратегію. Додатково пропонується одиночна смертельна битва, де воювати потрібно виключно за себе, а після завершення матчу ведеться підрахунок тільки індивідуальних показників.

Отримайте задоволення від динамічних і непередбачуваних обставин на майданчиках, стріляючи від першої особи з найкрутіших моделей зброї. За більш ніж півстоліття збройові технології сильно розвинулися. Серед найбільш широко використовуваних моделей є ударна гвинтівка, пускова установка для ракет, найточніший кулемет і навіть гвинтівка з біологічними боєприпасами. Остання здатна стріляти зеленої вибухонебезпечної рідиною, при зіткненні з будь-якими поверхнями краплі спалахують. Не забувайте шукати на аренах поліпшення, підбирати бонуси і відновлювати здоровя.

Відмінні риси гри FPS CyberPunk Shooting Game:

  • мультиплеєрний перестрілки на аренах;
  • штурмову, лазерне і плазмове зброю;
  • підбір боєприпасів, спорядження і аптечок на майданчиках;
  • режими для команд і одинаків;
  • детальна статистика результатів користувачів.

Атмосфера футуризму затягує користувача в світ неймовірних технологій. Барвисті тривимірні локації з множинними кімнатами в дивних будівлях зобовязують зосередитися, забути про відволікаючих факторах поза екраном смартфона. Розробник оптимізував проект, надаючи можливість власникам слабких гаджетів насолоджуватися якісним геймплеєм. Таблиця лідерів стає хорошим мотивуючим фактором. Покажіть іншим гравцям майстер-клас обстрілу супротивників!


Реклама

завантажити FPS CyberPunk Shooting Game 1.0.0

Нове в цій версії
Enjoy FPS CyberPunk Shooting Game! Have a nice Christmas.
Загальна інформація
версія 1.0.0 (2)
дата завантаження 2020-12-27 05:01
Розмір 75.36 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.4+
архітектура -
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

BILLING

BILLING

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2021/02/05 12:10
Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |