опис:

Гра Infinity Strike  - це цікавий шутер, в якому належить боротися за перемогу команди в онлайн-матчах, починати бою або приєднуватися до вже йде протистоянь.

Користувач вибирає клас бійця, визначається з персональним набором зброї. Далі можна відправляти підопічного на бойову локацію в мультіплеере або потренуватися в оффлайн-режимі. Другий варіант передбачає одиночне дослідження майданчика, почергове знищення солдат-ботів. Збройний арсенал можна поповнювати знайденими на території предметами. Виявлені монети можна міняти на приціли, глушники, оптику і інший інвентар для удосконалення гармат. Також варто підбирати аптечки, відновлюють здоровя персонажа.

Якщо вказане у верхній зоні екрану час матчу не минув, а боєць раптово загинув, то можна воскреснути і продовжити виконання місії з тієї ж точки. Після тренувань значно легше налаштовуватися на багато користувачів битви. Розробник дозволяє підключатися до кімнат, де вже побудована битва, надавати підмогу раніше прибула команді. Також в будь-який момент можна припинити участь в протистоянні. Умовну кімнату для нового бою дозволяється формувати самостійно, допустимо і запрошення друзів для спільних битв. Всього передбачено 4 режими в онлайні, взаємодія з користувачами з усіх континентів в різних умовах.

Відмінні риси гри Infinity Strike:

  • стрілянина по ворожих загонів в PvP-матчах;
  • вибір класу для підопічного;
  • значний арсенал зброї;
  • широкі можливості апгрейда вогнестрілів;
  • збір монет, аптечок, інших корисних речей в ході битви.

Тривимірне графічне оформлення виконане з вкрапленнями науково-фантастичної стилістики. Створений антураж вражає, по локаціях хочеться довго блукати, тільки потрібно діяти обережно, щоб не стати жертвою ворожої кулі. Завдяки деталізованої інструкції принципи управління освоюються дуже швидко і дозволяють воїну швидко приступити до реалізації свого покликання. Миттєва зміна зброї дає можливість битися в ближньому і далекому боях. Отримайте яскраві враження в гущі жорстких військових подій!


Реклама

завантажити Infinity Strike 1.70

Нове в цій версії
New version. Fix Bugs
Загальна інформація
версія 1.70 (70)
дата завантаження 2021-02-04 20:09
Розмір 35.22 MB
Український немає
вимоги
андроїд 6.0+
архітектура ARM8 ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

BILLING

BILLING

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

Усі додатки Rg33oriole на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2021/02/05 10:07
Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |