опис:

Гра Immortal: Reborn  - це казуальний ролевик, в якому має бути проходити випробування, боротися зі страшними істотами і вдосконалювати себе заради знищення темних сил.

Пройшли століття з тих пір, як світ втратив надію і занурився в морок. Знесилені боги не змогли нічого зробити для виправлення ситуації. Користувач управляє простим смертним, які планують повернути світлі перспективи фантастичного світу. Після вибору одного з 4 класів можна йти назустріч небезпекам. Шляхом комбінування різних навичок і параметрів можна отримувати значно більше типів персонажів. При тривалому подорожі збройовий арсенал також розширюється, будьте готові до застосування випадкових опцій. Оперативна адаптація до наданих можливостям дозволить ефективно боротися з кожним ворогом.

У картковому геймплее можна вказувати, нападає підопічний або веде захисну тактику. Для ведення битв досить своєчасно діставати бажані карти і не плутати послідовність задуманих дій. Крім кинджалів, мечів, сокир та інших гострих інструментів, дозволяється користуватися магією, активізувати доступні чарівні засоби. Карти називаються рунами, від мудрості їх поєднання залежить результат кожного протистояння. Битви можна чергувати з регулярними апгрейдами і дослідженням занурених у темряву територій. Неймовірні відкриття стануть реальними для любителів уважно і досконально вивчати навколишнє середовище.

Відмінні риси гри Immortal: Reborn:

  • подорож по темному світу, сутички зі злом;
  • тестування комбінацій навичок, характеристик і спорядження;
  • більше 30 видів зброї з рандомних параметрами;
  • відкриття нагород і скарбів;
  • битви з босами, кампанія, PvP-битви, інші режими.

Похмура сюжетна лінія підкріплюється траурної музикою, підкреслює відчуття безвиході. Різноманіття призів і цінних предметів мотивує, змушує гнати думки про можливість сумного фіналу історії. Додаткові режими вносять різноманітність в ігровий процес. Розробник пропонує битви зі справжніми користувачами на спеціальних аренах, випробування в деяких будівлях, захист будівель, боротьбу з потужними босами. Перспективи земель після повернення світла ще не зрозумілі, але це не зупиняє воїна!


Реклама

завантажити Immortal: Reborn 1.1.1

Нове в цій версії
1.Reach Lvl.80 to swap weapon skins for free once.
2.Age that exceeds the requirement of Reborn will be maintained after Reborn, up to 12 years.
3.Optimized difficulty for treasury spots below the highest difficulty.
4.Added "Reveal" in treasure map: Consume Demon's Eye x2 to reveal the location of a boss, except for elite boss and Goblin Raider.
Загальна інформація
версія 1.1.1 (159)
дата завантаження 2021-02-03 22:00
Розмір 40.46 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.2+
архітектура ARM8 ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

BILLING

BILLING

Перевірка ліцензії Google Play

Перевірка ліцензії Google Play

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

відображатися над іншими програмами

Дозволяє програмі відображатися поверх інших програм або частин інтерфейсу користувача. Це може заважати користуватися інтерфейсом інших програм або змінювати те, що ви бачите в інших програмах.

отримувати запущені програми

Дозволяє програмі отримувати інформацію про поточні й останні запущені завдання. Це може дозволити програмі виявляти інформацію про програми, які використовуються на пристрої.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2021/02/04 12:59
Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |