опис:

Гра Zone4M: Infinite Contend  - це футуристичний ролевик, в якому належить боротися з ходячими мерцями і монстрами, виконувати місії, налагоджувати спілкування з різними героями.

Користувач потрапляє в небезпечний світ майбутнього, де розвелося багато зомбованих істот і інших шкідливих тварин. Перед битвами необхідно визначати, хто саме буде протистояти ворогам. Можна створити величезну колекцію бійців з унікальними талантами, прокачувати і компонувати їх, щоб гарантовано вигравати кожен бій. Персонажі поділяються за все на 4 класу, але велика кастомизация дозволяє кардинально міняти можливості воїнів, комбінувати навички і створювати більше сотні воїнів, готових виконувати будь-які вказівки.

Широкий вибір екіпірувальних елементів дозволяє завжди бути підготовленим до раптових неприємностей. Також розробник пропонує обмінюватися спорядженням і ресурсами з іншими користувачами на спеціальному ринку, здійснювати торгові операції. Обстановка в стилі фентезі створює помилкове враження про часте використання магії. Герої воліють орудувати ультрасучасним зброєю, задіяти технології, про які раніше не мали уявлення. Поряд з технічними засобами допускається застосування зілля з різними типами ефектів. Дозволяється вибирати, який концентрат давати антагоністові.

Відмінні риси гри Zone4M: Infinite Contend:

  • битви з мутантами і монстрами;
  • більше 150 героїв для війни з противниками;
  • вражаючі здібності, інноваційні технології;
  • можливість продавати предмети іншим гравцям;
  • онлайн і оффлайн режими.

Геймплей для смартфона повністю зберігає антураж компютерного проекту, занурює гравця в ту ж історію. Якщо немає бажання користуватися ручним керуванням у процесі бою, рекомендується переключитися в формат автоматичного бою і спостерігати, як підопічний діє самостійно. Цікаві зустрічі та сюжетні діалоги роблять кампанію захоплюючій, заманюють уважніше вивчати сюжет. Формування альянсів і кооперація з позитивними персонажами збільшать шанси перемоги над численними монстрами. В онлайні можна випробувати нові емоції при появі великої кількості чужих воїнів. Знайдіть свій неповторний шлях до перемоги над противниками!


Реклама

Zone4M: Infinite Contend

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2021/02/04 10:56
Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |