опис:

Гра Cyberika  - це кіберпанковий ролевик, в якому доведеться протистояти місцевим бандитам, битися в далеких і ближніх боях, облаштовувати житло, відвідувати розважальні заклади.

У великому місті всім керують гроші. Банди злочинців і роботів творять беззаконня, грабують беззахисних городян, збагачуються і стають сильнішими. У тому ж населеному пункті крім бідних кварталів можна знайти вражаючі технологічні нововведення, наукові відкриття, розгульне життя. На старті користувач управляє небагатим персонажем, що живе в скромних апартаментах на околиці. Можна налаштувати зовнішні характеристики підопічного і приступати до дій, що призводить до отримання високого статусу в настільки багатогранне суспільстві.

Виконання перших місій відкриє багато можливостей, дозволить вільно пересуватися по всьому місту, користуватися автомобілем. Також належить збирати ресурси і займатися ремонтними завданнями, лагодити предмети перед їх застосуванням. Для вирішення багатьох питань знадобиться широкий арсенал зброї. Правоохоронні органи безсилі перед нахабними групами зловмисників. Потрібно вдосконалювати тіло, прокачувати зброю і наводити порядок в мегаполісі поодинці. Дійте обережно, щоб уникнути потрапляння до вязниці.

Відмінні риси гри Cyberika:

  • боротьба з футуристичними злочинцями;
  • застосування і апгрейд крутого озброєння;
  • використання особистого транспортного засобу;
  • облаштування апартаментів, лагодження різних предметів;
  • дослідження величезного неонового міста.

Яскраве графічне оформлення викликає захват, території хочеться вивчати нескінченно. Музичний супровід підсилює враження від візуалізації процесів. Геймплей радує продуманої бойової системою, численними варіантами розвитку подій. В ідеалі можна стати впливовим персонажем, заробити на модний одяг, пентхаус в центрі і розваги. У місті майбутнього є маса розважальних місць, де можна розслабитися. Але перед цим необхідно завоювати авторитет і досягти статусу, що дозволяє розкішний відпочинок. Панки, ніндзя, роботизовані істоти і боси будуть перешкоджати реалізації добрих намірів, бийтеся кожним, змусьте нагадав визнати їх слабкість!


Реклама

Cyberika

Усі додатки Kefir! на mob-core.com.ua

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2021/02/03 12:06
Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |