опис:

Гра Outfire  - це мультиплеерная стрілялка, в якій команди по 4 бійця утримують позиції на території, роблять спроби захоплення прапора, беруть участь в королівській битві.

Користувач збирає друзів для формування кращого четвірки бійців, або приєднується до команди незнайомих людей, рандомно зєднаних системою в єдиний загін. Зручний чат допоможе налагодити спілкування з соратниками, а кумедні смайли дозволять висловити різноманітні емоції. Після швидкого і видовищного бою підбиваються результати кожного воїна, надається можливість прокачування і видозміни збройового арсеналу. Присутні опції зміни прицілу і приклада, коригування розмірів магазина і інші модифікації. Гнучкі налаштування дозволяють створити унікальний вогнепальний інструмент, що ідеально відповідає стилю поведінки конкретного гравця в кривавій бійні.

Розробник пропонує три режими на вибір. В активних перестрілках можна намагатися захопити прапор опонентів, одночасно захищаючи свій символ. Режим Царя гори пропонує утримання оптимальних позицій в обмеженій зоні. Також є суміш вижівалкі і Battle Royale. Злагоджена тактика і швидка реакція будуть незамінними складовими командних дій. Необхідно підтримувати соратників, організовувати якісне прикриття і піклуватися про успіх всього загону, навіть якщо віртуальне знайомство відбулося щойно.

Відмінні риси гри Outfire:

  • швидкі командні PvP-битви;
  • запрошення друзів для участі в битвах;
  • загони по 4 персонажа;
  • апгрейд і модифікація різної зброї;
  • кілька форматів геймплея.

Мультяшне графічне оформлення з насиченою кольоровою гамою робить екшен дуже яскравим. Оригінальні скіни підкреслюють індивідуальний стиль підопічного. Переліки поліпшень для зброї і прикольних аксесуарів оновлюються, дають можливість випробувати нові відчуття, удосконалити тактичні маневри. Завдяки відображенню відбувається зверху можна бачити рух найближчих антагоністів і протагоністів. У динамічних протистояннях важливо зберігати активність, постійно рухатися, атакувати і захищатися. Закадровий голос оповіщає про головні нюансах, стає підказувачем. Насолоджуйтеся барвистими розрахованими на багато користувачів онлайн-битвами!


Реклама

Outfire

Усі додатки MYTONA на mob-core.com.ua

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2021/02/03 10:03
Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |