опис:

Гра Parkour Mobile це практично симулятор реального паркуру! А на ділі, гідна спортивна гра для вашого андроїда в якій вам належить підкорювати найрізноманітніші перешкоди і відточувати майстерність, підвладне тільки самим відчайдушним спортсменам!

Підготували гру в Polar Studio, яка раніше подібними проектами не цікавилася. Більш того, безкоштовні проекти на їхньому рахунку знайти складно, але в даному випадку нам пощастило і завантажити гру можна без будь-яких перешкод з боку капіталізму. До речі, ймовірно, в силу саме цього факту вона досить швидко набирає аудиторію, так як на дані момент кількість завантажень перевалило за 100 тисяч!

І якщо вже ми почали порівнювати гру з типовими Ранера на тему паркуру, то відразу варто зазначити, що графіка тут відмінна і передбачає повноцінний 3D-світ, який може і здатися простакуватим, але якщо враховувати що ви найчастіше будете перебувати на даху чергової висотки, то чому б і ні? Якщо хто бував на даху, то знаєте, що там нічого цікавого, крім гарного вигляду. Ще один прекрасний момент - ви можете бігти в будь-якому напрямку, але знову ж таки, не варто забувати, що ви все ще на даху і робити там нічого, крім як відпрацьовувати трюки.

Щоб гравець не нудьгував розробники додали зрозумілі завдання - забратися в потрібне місце, яке буде підсвічено червоним. Само собою, кожне нове завдання буде складніше і так, поступово ви зможете освоїти всі трюки, які пропонує гра. Єдиний мінус - не вистачає можливості змагатися з іншими гравцями і хоч якогось іншого соціального підтексту.


Особливості гри Parkour Mobile на андроїд:

  • Відмінна графіка і деталізований місто;
  • Трюки і руху вашого персонажа дуже нагадують реальні;
  • Відмінна фізика, яку в цьому жанрі часто ігнорують;
  • Досить висока складність;
  • Ніяких покупок в грі, купувати щось нічого ...

Недоліки гри:

  • Є трохи реклами, що виправдовується тим, що гра безкоштовна;
  • Нудно ... не вистачає як соціальних аспектів, так і елементарної музики на тлі.

Підсумок: з точки зору жанру, гра Parkour Mobile це пристойний крок вперед, проте, драйву в ній поки не вистачає. Але якщо розробники повірять в популярність проекту і додадуть онлайн-змагання, це буде хіт!


Реклама

завантажити Parkour Mobile 1.8

Нове в цій версії
- Added ability to change controls layout
- Player getting stuck bug fixed
Загальна інформація
версія 1.8 (200009)
дата завантаження 2021-02-01 21:27
Розмір 46.33 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.4+
архітектура ARM8
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

Усі додатки Polar Studio на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(2)
2.1★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2021/02/02 10:26
Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |