опис:

Гра Tangle Master 3D  - це цікава головоломка, в якій має бути розплутувати різнокольорові канати, виконувати місії мінімальним числом рухів.

На однотонному тлі в верхній частині екрану користувач бачить поперечину, до неї привязані троси, заплутані між собою. Яскраві відтінки допомагають чітко розрізняти їх, розуміти, де чиї витки перебувають. У нижній частині екрана розташовані спеціальні форми для фіксації країв мотузок. Фіксують зон більше, ніж поплутаних елементів, завдяки чому можна виконувати почергові переміщення для розвязання витків. Залишати висить канат забороняється, після будь-якого маневру важливо встановити край в одній з вільних точок. Якщо ні з якого боку не видно схрещувань з предметом конкретного кольору, то він стає звільненим і зникає, спрощуючи подальше рішення задачі.

Перші місії виглядають надмірно простими, потрібно розібратися всього з двома елементами. Обмежувач кількості дій зовсім не лякає на старті. Потім число мотузок збільшується, тактика усунення сплетінь стає менш очевидною. Чим вище рівень, тим більше хитра головоломка підготовлена ​​в ньому. Зявляється ризик ненавмисного ускладнення завдання при виконанні невірних кроків. Необхідно заздалегідь продумувати маніпуляції, аналізувати наслідки кожного руху. Розробник дає можливість звернути з помилкового шляху, почати проходження поточного рівня заново.

Відмінні риси гри Tangle Master 3D:

  • розплутування кольорових тросів, що висять на перекладині;
  • фіксація вільного краю кожної мотузки;
  • обмеження кількості дій;
  • отримання монет за вирішення завдань;
  • опція повернення на стартові позиції рівня.

Казуальний геймплей привертає поєднанням простоти управління і оригінальних завдань. Для пошуку рішень іноді необхідний справжній мозковий штурм. Благо тимчасові обмеження відсутні, можна міркувати без поспіху, самостійно корелювати темп. Тривимірна візуалізація дозволяє швидко визначити, в якому початковому положенні знаходиться кожен канат, відновлення правильного положення займає набагато більше часу. Тренуйте логічне мислення на захоплюючих головоломках, станьте справжнім генієм процесів розплутування!


Реклама

завантажити Tangle Master 3D 15.7.0

Нове в цій версії
Tangle bells, tangle bells, TANGLE ALL THE WAY!

This version includes:
Christmas special event: TANGLE ALL THE WAY!
- Join the event
- Beat 10 Levels
- Win exclusive rewards

Be sure you update to the latest version, don't miss out on new contents!
Загальна інформація
версія 15.7.0 (43)
дата завантаження 2020-12-30 04:44
Розмір 42.45 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.4+
архітектура -
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BILLING

BILLING

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

REQUEST_INSTALL_PACKAGES

REQUEST_INSTALL_PACKAGES

завантажувати файли без сповіщення

Дозволяє програмі завантажувати файли за допомогою менеджера завантажень без будь-якого сповіщення для користувача.

приблизне місцезнаходження (на основі мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше приблизне місцезнаходження. Таке місцезнаходження визначається службами локації за допомогою мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

Усі додатки Zynga на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2021/02/01 12:56
Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |