опис:

Гра Bearly a Toss  - це смішна аркада, в якій має бути запускати ведмедя в польоти, допомагати йому збирати бонуси для збільшення переборною в повітрі дистанції.

Клишоногий персонаж уявив з себе супермена, одягнув шолом і накидку, але самостійно злетіти не зумів. Довелося скористатися дивним транспортним засобом - візком для продуктів. Енергії вистачає ненадовго, льотчику обовязково знадобиться підживлення. Спеціальна конструкція з боксерською рукавичкою дасть перший поштовх, допоможе злетіти, силу удару можна частково контролювати. Далі тривалість подорожі залежить від користувача. Якщо уважно контролювати висоту, то можна зібрати багато бочок меду. Це дозволить подолати значну відстань, дістатися до енергетичних напоїв і досягти головної мети, але спочатку вона здається занадто далекою.

Користувач спостерігає за тим, що відбувається збоку. У верхній зоні екрану розміщена шкала, на якій відображається пройдена дистанція, а також відзначається попередній рекорд для орієнтиру. Коли ведмедю вдається підбирати запропоновані бонуси поспіль, то формується комбо. При вичерпанні сил герой приземляється і отримує монети в якості нагороди. Перед наступним запуском дозволяється виконати апгрейди. У новий політ ведмідь відправляється з поліпшеними стартовими показниками і досвідом, що дозволяє грамотніше маневрувати між перешкодами і бонусними елементами. Гарантія постійного встановлення рекордів відсутня, але домагатися високих результатів цілком реально.

Відмінні риси гри Bearly a Toss:

  • запуск персонажа в короткотривалі польоти;
  • встановлення рекордів по відстані;
  • збір меду, енергетиків, інших поліпшень;
  • обходження різних перешкод;
  • заробіток монет для крутих апгрейдів.

Проста двомірна графіка і зрозуміла механіка дають можливість швидко сконцентруватися. Барвисті відтінки піднімають настрій, клишоногий герой в магазинній візку навіть при гальмуванні викликає посмішку. Завдяки наявності коліс транспорт не зупиняється відразу і, якщо чергова доза меду близько, то є шанс продовжити рух, знову піднятися на завидну висоту. Допоможіть підопічному довше пробути в повітрі і пройти всі небезпеки!


Реклама

Bearly a Toss

Усі додатки Mani Mani на mob-core.com.ua

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2021/02/01 10:53
Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |