опис:

Гра Hyperforma  - це таємнича аркада, в якій належить стріляти по захисним блокам, обертати обємні фігури і відкривати доступ до ядра з інформацією всередині них.

Після пропажі цивілізації сотні років ніхто не наважувався повернутися до порожніх мегаполісів, світ застиг. Поринути в кіберпростір і розібратися в причинах катастрофи вирішив підопічний гравця. Він спустився в глибину якійсь віртуальній мережі і дізнався, що потрібна інформація зберігається в ядрах тривимірних фігур. На кожному рівні потрібно зруйнувати одну конструкцію з центральним елементом і великою кількістю кубічних блоків навколо. Руйнування не розглядається як самоціль, знищення зайвих фрагментів виконується лише для полегшення доступу до головної деталі.

Пошкодження наносяться спеціальним шаром, після запуску він вдаряє по предмету, до якого торкається. Далі відбувається рикошет про край екрана і наступна атака. Важливо дістатися до центрального фрагмента за найменше число ударів. Опція обертання фігури з блоків дозволяє виставляти оптимальний ракурс перед кожним польотом сферичного снаряда. Додатково можна уповільнювати хід часу і задіяти інші функції, які наближають до вирішення головоломки. Завдання постійно ускладнюються, прокачування умінь дає можливість підтримувати необхідну силу. Додатково розробник обіцяє зіштовхнути персонажа з босами і влаштувати йому інші небезпечні пригоди.

Відмінні риси гри Hyperforma:

  • удар кулею по ядру, руйнування навколишніх блокових елементів;
  • рикошет від усіх сторін екрану;
  • вибір позиції фігури перед атакою;
  • уповільнення часу, інші допоміжні опції;
  • вдосконалення здібностей.

Головоломка наповнена атмосферою загадковості і містики. Поєднання темного фону і яскравих деталей прекрасно візуалізує задуману історію. Наявність глибоко продуманої сюжетної лінії виділяє аркаду серед аналогічних проектів. Знадобиться не тільки концентрація на конкретних маневрах, розкриття таємниць вимагає обережності і делікатності. Геймплей побудований на механіці арканоїда. Доведеться продумувати кожну дію, покращувати тактику, стикаючись з підвищенням складності місій. Постарайтеся впоратися з усіма рівнями, щоб значно більше дізнатися про зниклої цивілізації!


Реклама

завантажити Hyperforma 0.0.40

Нове в цій версії
TH͇ͮ̐̿E FUTURE I͍̼̍̅S̘ HER̲ͣͩE
Загальна інформація
версія 0.0.40 (40)
дата завантаження 2021-01-15 03:15
Розмір 45.02 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.4+
архітектура ARM8 ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

BILLING

BILLING

Перевірка ліцензії Google Play

Перевірка ліцензії Google Play

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2021/01/31 12:50
Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |