American Block Sniper Survival
0 (0)

опис:

Гра American Block Sniper Survival  - це стрілецький екшен, в якому снайпер знищує ворогів на різних локаціях, захищає вежу від вторгнення ворогів.

Новоявлений стрілок жадає почати виконання місій. На кожному рівні є одна глобальне завдання і невеликі підзадачі, при виконанні яких можна розраховувати на бонуси. Перед стартом користувач бачить інформацію про те, скільки персонажів потрібно вбити і які моменти краще врахувати. Є заохочення за швидкість досягнення мети і інші мотивуючі елементи. Далі залишається вказати бажану ступінь складності, перейти на майданчик і приступити до влучним обстрілу. Міні-карта в верхньому кутку допомагає зіставляти ракурс огляду і точки пересування антагоністів. Це допомагає орієнтуватися на території, вчасно повертатися, нападати або оперативно захищатися з урахуванням обставин.

На локаціях можна підбирати і відразу використовувати численне зброю. Є опція лікування на ходу, при уважному огляді майданчиків легко знайти аптечки, що відновлюють хороше самопочуття воїна. Після завершення рівня пропонується отримати поліпшення і перейти до наступного завдання. Снайпер здатний не тільки атакувати, але і планувати оборонні дії при нападі ворогів на певні споруди. У режимі захисту вежі герой бореться з нашестям агресивних людей, що виникають раптово з різних сторін. Важливо швидко помічати їх і грамотно реагувати, щоб перешкодити негідникам реалізувати страшні плани.

Відмінні риси гри American Block Sniper Survival:

  • прицільний розстріл наближаються ворогів;
  • вибір зброї з доступного арсеналу;
  • накопичення боєприпасів, відновлення здоровя;
  • режими проходження карт і захисту будівель;
  • кілька рівнів складності геймплея.

Блочне графічне оформлення додає екшену привабливості. Опція чіткого прицілювання робить будь-яку місію здійсненною. Великий вибір пістолетів, гармат і гвинтівок дозволяє сформувати унікальну тактику. Багатоповерхові локації цікаві для дослідження, кожна місія передбачає вивчення окремої ділянки території. Просте управління, динамічний розвиток подій і непередбачувані антагоністи гарантують емоційні сплески любителям шутерів!


Реклама

завантажити American Block Sniper Survival 1.91

Нове в цій версії
WHATS NEW:
Removed the Christmans features
Загальна інформація
версія 1.91 (91)
дата завантаження 2021-01-25 21:11
Розмір 65.02 MB
Український немає
вимоги
андроїд 5.0+
архітектура -
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
BILLING

BILLING

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

Перевірка ліцензії Google Play

Перевірка ліцензії Google Play

Усі додатки Aeria Canada на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2021/01/31 10:47
Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |