ExoMiner - Idle Miner Adventure
0 (0)

опис:

Гра ExoMiner - Idle Miner Adventure це клікер для андроїда, який розповість про колонію поселенців на віддаленому космічному ділянці, які добувають ресурси, а завдання гравця - спланувати розвиток і чуйно стежити за тим, що відбувається.

Підготували гру в студії Eldring яка чомусь позиціонувала її як стратегію, але це зовсім не принципово. До речі, з ігор такого формату це перша на їхньому рахунку, а всі інші проекти, за якими розробники можуть бути вам знайомі є ціла серія популярних снайперських проектів Clear Vision, але, ніколи не пізно освоювати і нові рубежі!


Початок у гри досить типове і навіть нудно - висаджуємося, ставимо головний модуль і починаємо розвиватися ... Само собою, вже тут починається найцікавіше. Тому що, ваша підсумкова завдання - заробити якомога більше грошей, тому що, все що ви бачите - комерційний проект, який повинен приносити прибуток.

Само собою, коли однієї планети стане мало, а вам надійде інформація, що поруч є інші з більш цінними ресурсами - настане час для того, щоб розширюватися і зводити нову колонію. Десятки різних матеріалів, завдання вашим працівникам та різноманітні автоматизації допоможуть не нудьгувати в процесі, а досить проста графіка не стане навантажувати ваш андроїд, так що, гру можна розглядати практично для будь-якого пристрою.


Особливості гри ExoMiner - Idle Miner Adventure на андроїд:

  • Ваша мета - заробити якомога більше, впораєтеся ?;
  • Освоюйте різноманітні планети, на кожній свої ресурси;
  • Обсяги для розвитку вас вразять;
  • Автоматизуйте і заробляйте ще більше;
  • Близько семи десятків матеріалів, які можна добувати;
  • Ви спите - ресурси видобуваються, приємно ж?

Недоліки гри:

  • Реклама, але здебільшого на вашу згодою;
  • Покупки є, але тільки якщо ви хочете розвиватися ударними темпами.

Підсумок: гра ExoMiner - Idle Miner Adventure цілком відповідає сучасній тенденції до видобутку криптовалюта, якщо розглядати її як своєрідний аналог. Звичайно, реальних грошей тут ви не заробите, але час проведете з задоволенням.


Реклама

завантажити ExoMiner - Idle Miner Adventure 0.6.2

Нове в цій версії
Hello Captain! We received reports about low performance on some devices! This has been adressed in this update! Over and out!
Загальна інформація
версія 0.6.2 (9)
дата завантаження 2020-12-03 19:33
Розмір 57.66 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.4+
архітектура ARM8 ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

BILLING

BILLING

Усі додатки Eldring на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2021/01/30 12:59
Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |