опис:

Гра Astracraft це справжня пісочниця для андроїда з роботами в головній ролі, само собою, роботом будете керувати саме ви, борючись з іншими, такими ж гравцями з усього світу. А головна фішка, що відбувається - можливість створити свого унікального робота, який буде відрізнятися як бойовим оснащенням, так і зовнішнім виглядом від всіх інших.

Підготували гру в відомої студії NetEase Games, яка прекрасно вміє поводитися з такими проектами, а якщо назва вам на слух не знайоме, то може бути ви згадайте такі проекти як Cyber ​​Hunter, Stick Fight, Identity V, які змогли набрати більше 10 мільйонів завантажень! У будь-якому випадку, тут якість практично гарантовано!


Навіть назва гри натякає, що вам доведеться проявити креатив, так як створювати робота потрібно саме так, відштовхуючись від будь-яких доступних напрямків, серед яких розробники виділяють тварин, літальні обєкти, гоночні машини, мультиплікаційних персонажів і багато іншого. Не виключені і комбінації, так що, навіть якщо сильно не старатися - вийде щось унікальне.

Битися доведеться в небі і на землі, застосовуючи як холодна зброя і тактики ближнього бою, так і щось вогнепальну, що не дозволяє підійти противники близько.

Збирайте різноманітні модулі і деталі, покращуйте їх і комбінуйте на свій винахід, відточуйте майстерність в битвах і розвивайте талант конструктора, щоб наступного разу бути ще ефективніше.


Особливості гри Astracraft на андроїд:

  • Бийтеся з реальними гравцями в різноманітних режимах;
  • Режими: творчий, змагання, мультиплеер, сольна гра, арена;
  • Ваш робот буде унікальний, так як гра пропонує мільйони комбінацій;
  • Сотні деталей, модулів і повна сумісність;
  • Вибір зброї вам теж сподобається, тут є практично всі варіанти;
  • Реклами в грі немає, в усякому разі поки що.

Недоліки гри:

  • Локалізація зачіпає далеко не всі країни, що відлякує гравців;
  • Є покупки, як і в будь-який онлайн-грі.

Підсумок: зараз судити рано, але гра Astracraft цілком може претендувати на звання кращого проекту на даний момент в своєму жанрі. Перевірте самі, тим більше, скачати гру можна безкоштовно.


Реклама

завантажити Astracraft 0.100.110

Нове в цій версії
Glider
After use, the hang gliding wing can be deployed and glide in the air.

Elite Squad
1. Invite 4 other players to form a team. Win 3 Capture Point games with your team to receive rewards.
2. If you remove your teammates midway, the mission progress will be cleared. Please choose your teammates carefully.
3. The mission can only be completed once and not repeated.
4. Mission rewards can only be collected while the event is available.
Загальна інформація
версія 0.100.110 (100110)
дата завантаження 2021-02-08 22:47
Розмір 98.33 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.1+
архітектура ARM8 ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

відображатися над іншими програмами

Дозволяє програмі відображатися поверх інших програм або частин інтерфейсу користувача. Це може заважати користуватися інтерфейсом інших програм або змінювати те, що ви бачите в інших програмах.

записувати аудіо

записувати аудіо

змінювати налаштування звуку

Дозволяє програмі змінювати загальні налаштування звуку, як-от гучність і динамік, який використовується для виводу сигналу.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

точне місцезнаходження (на основі GPS і мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше точне місцезнаходження за допомогою системи глобального позиціонування (GPS) або мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження, і додатково споживати заряд акумулятора.

приблизне місцезнаходження (на основі мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше приблизне місцезнаходження. Таке місцезнаходження визначається службами локації за допомогою мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження.

ACCESS_GPS

ACCESS_GPS

створювати пару з пристроями Bluetooth

Дозволяє програмі переглядати налаштування Bluetooth на пристрої, а також створювати та приймати з’єднання зі спареними пристроями.

отримувати доступ до налаштувань Bluetooth

Дозволяє програмі налаштовувати локальний пристрій із Bluetooth, а також знаходити віддалені пристрої та створювати пару.

BILLING

BILLING

зйомка фото й відео

Дозволяє програмі фотографувати та записувати відео за допомогою камери. Такий дозвіл дає програмі змогу будь-коли використовувати камеру без вашого підтвердження.

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2021/01/30 10:53
Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |