опис:

Гра Broyalty  - це цікава стратегія, в якій гравцеві належить сформувати армію для боротьби з монстрами, будувати замок для укриття і виробництва цінних речей, рятувати принцесу з увязнення.

На чарівні землі напали невідомі тварюки, користувач повинен зібрати загін бійців і відправити їх на битви. За кожну перемогу воїнам покладаються скрині з екіпіровкою, зброєю і золотими монетами. Крім підготовки до наступних боїв потрібно приділяти час будівництва замку. Будівля можна використовувати як укриття, в деяких кімнатах зручно робити інструменти та інші предмети. Також в приміщенні дозволяється отримувати додатковий дохід, золото активному війську завжди стане в нагоді. Приміщення в палаці, сили воїнів, спорядження і збройовий арсенал рекомендується постійно покращувати в перервах між протистояннями.

Команди ворогів зазвичай більше за чисельністю, але персонажі порівняно слабкі і при правильному виборі стратегії ймовірність перемоги над антагоністами буде високою. Гобліни, монстри та інші істоти нападають, на полі бою важливо оперативно реагувати. На кожну битву відводиться мало часу, таймер у верхній панелі відображає тануть хвилини. Якщо кампанію з милим сюжетом хочеться замінити на більш гострі відчуття, спробуйте переключитися на PvP-режим і вступити в сутички з загонами реальних гравців. Квести також вносять різноманітність, настрій скоріше розважальний, ніж войовничий, приготуйтеся до маси цікавих подій.

Відмінні риси гри Broyalty:

  • створення загону сміливих бійців;
  • відображення антагоністичних атак;
  • апгрейд зброї і спорядження;
  • зведення і зміцнення замку;
  • видобуток ресурсів і заробіток коштів.

Рольовик з мультяшної графікою дарує користувачам великий спектр завдань. Від битв доводиться відволікатися на будівництво будівлі, в кожній його кімнаті відбувається щось особливе. Гравець встигає досліджувати казкові світи, дізнаватися таємниці сюжету, вести діалоги з мудрими особистостями. Атмосфера середньовіччя просякнута чарами і містикою, яскраві фарби заважають занадто серйозного підходу до місій, додають позитиву в будь-які процеси. Зводите зміцнення, перемагайте супротивників і виконуйте головне завдання по порятунку королівської особи!


Реклама

Broyalty

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2021/01/28 12:44
Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |