опис:

Гра STAR - Super Tricky Amazing Run  - це аркадний Раннер, в якому треба буде пройти дистанцію з різноманітними перешкодами, дістатися до фінішу раніше за інших персонажів.

Невеликий пухкий персонаж під управлінням гравця починає свій шлях по квітчастій трасі з безліччю оригінальних перешкод. Разом з ним стартує ще 59 героїв, на першому раунді відсівається рівно половина. Потім учасників стає ще менше, після декількох місій легко визначається переможець. За результатами забігів герою нараховуються зірки та інші речі в якості нагороди. Її рекомендується витрачати на розблокування скінів, зміну виразу обличчя, інші елементи індивідуалізації. Після наведення марафету можна вибрати чергову карту і піти в нову пригоду.

Управління підопічним елементарне, в лівому нижньому кутку є джойстик для переміщення спортсмена, а справа знаходиться клавіша для стрибків. Основна складність полягає в поводженні пасток і рухомих перешкод. Різні конструкції не дозволяють визначити єдину тактику для вирішення всіх завдань. Опоненти поспішають і не соромляться штовхати тих, хто заважає вирватися вперед. Маневрувати між ними часом важче, ніж розбиратися з химерними барєрами і перешкодами. Місії не обовязково повязані з подоланням дистанції. Іноді потрібно брати участь в короткому футбольному матчі, або уникати падіння на площинах з пропадає від дотику осередками.

Відмінні риси гри STAR - Super Tricky Amazing Run:

  • королівська битва з масштабними перешкодами;
  • до 60 реальних учасників;
  • небезпечні пастки, підступні суперники;
  • продумана регдольная фізика;
  • раунди з футболом та іншими міні-іграми.

Аркада радує строкатими фарбами графічного оформлення, прикольною музикою і чудовим настроєм. Невдачі тільки підсилюють бажання виграти кожен раунд. Схожі на хомяків персонажі регулярно спотикаються, регдольная фізика перешкоджає збереженню рівноваги, робить геймплей смішніше і цікавіше. Широкі можливості кастомізації дозволяють демонструвати унікальність стилю. Завдяки опції зміни виразу обличчя можна транслювати найрізноманітніші емоції. Бігайте, стрибайте, виконуйте запропоновані місії, вдосконалюйте тактики, щоб домогтися лідируючих позицій!


Реклама

STAR - Super Tricky Amazing Run

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2021/01/28 10:41
Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |