опис:

Гра Random Royale  - це карткова стратегія, в якій належить збирати сильну колоду, задіяти неординарні здібності, обороняти королівство від приятелів або випадкових антагоністів.

Для захисту держави від нападників істот користувачеві необхідно збирати колоду можливостей. Персонажі в геймплеї відсутні, доведеться обмежитися розміщенням здібностей і дій різних стихій. Територія з 15 клітин оточена дорогою, по якій просуваються вороги. Потрібно запобігти обходження всього периметра загарбниками, усунути їх задовго до фінішної прямої. За кожного знищеного нараховуються бали, а пропуск хоч одного істоти до кінця дистанції провокує мінус накопичених очок. Особливо небезпечні боси, що витримують значну силу атаки і спрощують дрібним ворогам просування вперед.

Екран розділений на дві половини, в нижній гравець бачить те, що відбувається навколо свого королівства, зверху відображається ситуація опонента. Спеціальні шкали показують, наскільки успішна бойова тактика кожного командира в поточний момент. Можливості відкриваються рандомно, але від якості їх комбінування багато в чому залежить результат складного протистояння. При розблокуванні чогось нового гравець обовязково посміхнеться, розробник змішав сильні, смішні і безглузді за описом процеси, поєднання яких здатні видавати дивні результати.

Відмінні риси гри Random Royale:

  • захист території від йдуть по периметру противників;
  • збір карт з потужними діями;
  • PvP-режим або одиночний геймплей;
  • комбінування кумедних талантів;
  • вступ в клани, участь в регулярних подіях.

Симпатична графіка, миле музичне оформлення і зрозумілі завдання залучають гравців. Шанувальники жанру зрадіють широкому набору карт, значними варіаціями комбінування. Сюрпризи і подарунки в самий розпал битви піднімають настрій, мотивують ще старанніше захищати землі. Різноманітність вносять численні локації, за сюжетом армію чекають лісу, льодовики, пляжі, пустелі та інші види майданчиків, які опинилися в небезпеці. Вибирайте бажаний режим і починайте війну з натовпами ворогів, користуючись непередбачуваними умовами і випадковим переліком доступних здібностей!


Реклама

Random Royale

Усі додатки CookApps на mob-core.com.ua

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2021/01/27 12:02
Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |