опис:

Гра TERA: Endless War  - це фентезі-стратегія, в якій потрібно рятувати території від тих, хто прийшов ворогів, відвойовувати міста, спускатися в небезпечні підземелля.

Царство Арбореа страждає від загарбників-аргон. Користувач очолює загін войовничих персонажів, бажаючих боротися і знищувати ворогів. Для більш ефективного позиціювання в битвах рекомендується попередньо вступати в чужі гільдії або формувати свої. Розробник передбачив навіть організацію зборів, де командири армій приймають спільні рішення про варіанти дій в різних ситуаціях. При боротьбі з антагоністами витрачається багато сил, переможцям нараховуються додаткові бали, надаються можливості апгрейдів. Війська декількох видів розкриваються по-різному, потрібно заздалегідь аналізувати, як можуть проявити ті чи інші герої.

Якщо управляти діями кожного бійця набридає, сміливо включайте автоматичний режим, відповідна клавіша є справа зверху. Також у верхній панелі можна побачити таймер поточного битви, а знизу розташовані іконки беруть участь в битві підлеглих. У підземеллях водяться особливі монстри, необхідна окрема тактика для протистояння антагоністів в таких умовах. При бажанні можна захоплювати населені пункти з різною чисельністю жителів, займатися будівництвом. У процесі також належить добувати ресурси, робити технологічні відкриття і розвивати території. Чим більше земель у володіннях, тим вище авторитет серед соратників і конкурентів.

Відмінні риси гри TERA: Endless War:

  • збір військ для ведення стратегічної війни;
  • вдосконалення вмінь підлеглих;
  • захист земель від нахабних аргону;
  • будівництво та захоплення міст;
  • видобуток ресурсів, проведення дослідницьких робіт.

Проект радує оновленим форматом MMOSLG, можливістю демонструвати і вдосконалювати таланти стратега. Землі розділені на шестикутні осередки, це спрощує планування захоплення тієї чи іншої зони. Шикарне графічне оформлення дозволяє споглядати деталізованих героїв і їхніх опонентів, промальовані до дрібниць будівлі і інші елементи. На кону великі цілі і багато місій, не відкладайте старт бойового пригоди!


Реклама

TERA: Endless War

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2021/01/27 10:00
Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |