Dungeon Hero: A Survival Games Story
0 (0)

Dungeon Hero: A Survival Games Story

опис:

Гра Dungeon Hero: A Survival Games Story  - це кубічний екшен, в якому належить битися, очищати території від всіляких тварюк, охочих захопити планету.

Підопічний гравця починає одиночну прогулянку по локаціях блочного світу. Він повністю готовий відбивати атаки, а також ініціювати битви з ворожими істотами. Вони потрапляють в наш вимір через особливі портали і поводяться дуже розкуто. Кожен вид опонентів володіє деякими унікальними талантами, по-своєму користується зброєю, має власну думку щодо виграшного типу поведінки в бою. Широкий арсенал холодної зброї дозволяє вибирати індивідуальну схему дій для ближнього бою. Потрібно також навчитися користуватися чарівними інструментами. Влучна стрільба з вогнепальних моделей знижує ризик зближення з ворогом.

Антагоністи зявляються на майданчику хвилями, користувачеві необхідно планомірно знищувати ходячих мерців, демонів, дивних людей і інших підозрілих осіб. Персонажу даються місії з чітко визначеними умовами. У нижній частині екрана відображається джойстик для переміщення бійця, клавіша атаки і доступні види зброї. Зверху вказується рівень здоровя, кількість непереможених ворогів на майданчику, залишок часу на виконання завдання, інша інформація по конкретної місії.

Відмінні риси гри Dungeon Hero: A Survival Games Story:

  • знищення противників, що приходять з інших світів;
  • використання різних видів зброї;
  • індивідуальні властивості застосовуваних інструментів;
  • ходячі мерці, демони, інші негідники;
  • складні випробування і завдання.

Через кубічного стилю графіки проект трохи асоціюється з майнкрафт. Завдяки огляду від третьої особи можна легко контролювати те, що відбувається і мінімізувати неприємні сюрпризи. За кожного вбитого дається нагорода, вона автоматично потрапляє в скарбничку, коли впаде знесилений противник. Після завершення рівня видна інформація з результатами виконаних дій і кількістю отриманих бонусів. Різноманіття антагоністів змушує постійно вдосконалювати тактику. Зупиніть вторгнення тварюк з чужих вимірювань, поверніть землям спокій і процвітання!


Реклама

завантажити Dungeon Hero: A Survival Games Story 1.72

Нове в цій версії
New levels (more coming soon!)
More weapons
Fiercer enemies
Graphic upgrades
Загальна інформація
версія 1.72 (72)
дата завантаження 2020-11-30 15:54
Розмір 115.22 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.4+
архітектура -
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
BILLING

BILLING

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

Усі додатки Aeria Canada на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2021/01/26 10:40
Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |