опис:

Гра Sakura Kakumei  - це японський ролевик, в якому має бути скликати тендітних дівчат в війська, командувати солдатами, прагнути розкрити глобальну змову про псевдо процвітання країни.

Імперська катастрофа спустошила цілу державу. Знадобилося понад 15 років для здобуття особливої ​​енергії реконструкції, діючої за допомогою духовних сил. Японія ожила, сакура знову почала захоплювати естетикою і ароматом своїх ніжних квітів. Після деяких нововведень цвітіння прекрасного дерева припинилося, а на вулицях міст стали господарювати демони. Вони нападали на людей, залякували населення. Уряд створив підрозділ бійців, що усувають демонічні сутності. Ці герої були визнані хранителями для простих людей. А ще переможці самолюбиво насолоджувалися своїми яскравими музичними виступами.

Підступ в ідеалізованої ситуації помічався не відразу, пізніше багато хто відчув фальш. Користувач управляє войовничими красунями, проходить з ними покрокові битви і допомагає дістатися до головних секретів. Процвітання фальшиве, правителі знають про це. Потрібно зясувати, яку вони отримують вигоду і в чому полягає змову небачених масштабів. Паралельно доведеться багато боротися, протистояти величезним ворогам.

Відмінні риси гри Sakura Kakumei:

  • покрокові битви з міцними антагоністами-стратегами;
  • управління симпатичними дівчатами-воїнами;
  • фантастичне спорядження;
  • вчинення технічних відкриттів і проривів;
  • викриття темних планів правителів.

Битви проходять на невеликих майданчиках, розділених на клітини. Перед атакою персонаж вибирає оптимальну позицію, а потім нападає. Можна застосовувати звичайну зброю зі свого арсеналу або скористатися одним з додаткових умінь. Яскрава і ефектна екіпірування відмінно захищає сміливих красунь. Бажання дізнатися правду повністю знищує страхи щодо вступу в сутичку з величезними ворогами.

Проект продовжує багатосерійну історію Sakura Taisen. Візуалізація виконана в строкатих фарбах, а в музичному супроводі кожен знайде свою нову улюблену мелодію з переліку мотивуючих треків. Бойова RPG в східному стилі гарантує гострі пригоди і вражаючі викриття!


Реклама

Sakura Kakumei

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2021/01/25 12:36
Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |