опис:

Гра Ninja Arashi 2  це друга частина пригодницького платформера про ніндзя, доступного для вашого андроїда і дозволяє грати абсолютно безкоштовно. З огляду на високу популярність першої частини, друга частина зберегла прийняту концепцію, лише поліпшивши деякі елементи.

Підготували гру в студії Black Panther, як і минулої частина. Варто відзначити, що на даний момент інших проектів в портфоліо у студії не зявилося, з чого можна зробити висновок, що нічим іншим вона і не займалася. Перша частина отримала медаль «Вибір редакції», відмінний рейтинг від гравців і більше 10 мільйонів завантажень, що дуже круто для платформера. Друга ж частина поки може похвалитися тільки хорошими відгуками, але, дамо грі час, швидше за все вона не поступиться першої частини по регалій.


За сюжетом другої частини головний герой оповідання Араши нарешті зміг втекти з демонічного увязнення, але на цьому пригоди тільки починаються. Тепер потрібно кинутися в погоню за демоном. Завдання - врятувати сина і розкрити плани свого головного супротивника. З візуальної точки зору мало що змінилося, однак, розробники трохи змінили механіку битв, зробивши її трохи краще і цікавіше, але це вже краще перевірити самостійно, особливо, якщо ви грали в першу частину.

З іншого - історія стала більш насиченою, цікавіше і як наслідок, значно складніше, але очевидно, саме цього в минулій частині гравцям і не вистачало.


Особливості гри Ninja Arashi 2 на андроїд:

  • Прекрасний платформер, який повноцінно розкриває жанр;
  • Чотири акта і понад вісімдесят рівнів доступні для проходження;
  • Великий вибір холодної зброї і нова механіка його використання;
  • Прокачування теж змінилася, древо навичок переробили;
  • Артефакти залишилися, але тепер теж працюють інакше;
  • Точність управління і прекрасна анімація залишилися без змін;
  • Битви з босами і іншими ніндзя - епічні і запамятовуються.

Недоліки гри:

  • Присутні покупки і реклама, але питання не принципове, чому б і ні.

Підсумок: гра Ninja Arashi 2 це прекрасне, лаконічне і неминуче продовження минулій частині, яка однозначно заслуговує вашої уваги якщо ви любили минулої частина або поважаєте «прокачані» платформери.


Реклама

завантажити Ninja Arashi 2 1.2

Нове в цій версії
- Difficulty adjusted
- Replaced dodge roll with dash
- Reworked some skill upgrades
Загальна інформація
версія 1.2 (8)
дата завантаження 2021-01-15 16:35
Розмір 105.85 MB
Український немає
вимоги
андроїд 5.1+
архітектура -
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

BILLING

BILLING

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2021/01/25 10:30
Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |