опис:

Гра Paleo: Rising Town це цілком типова головоломка на андроїд, яка нагадує такі проекти як 2048, три в ряд або навіть тетріс, тому що трохи у кожного жанру була запозичена. Назвати її оригінальної безумовно не вийде, але при всьому при цьому, це зрозумілий, спокійний і навіть медитативний проект, який має право на існування.

Підготували гру в студії FuryLion на рахунку якої на даний момент всього 2 популярних проекту серед всієї, досить великої лінійки. Colors United - понад мільйон завантажень, Restaurant Life - в пять разів більше! Новинка ж поки не змогла знайти свою аудиторію, тому мало кому знайома.


Концепція гри побудована на розвитку власної цивілізації, а сама гра розбита на етапи, де починати доведеться з первісних людей, що живуть в камяному столітті, поступово просуваючись все вище і вище, поки не дійдете до космічної колонії, що трохи нагадує формат «Цивілізації».

Сам геймплей запропонує поле 4 на 4 (у базовому вигляді), яке заповнюється плитками, на яких будуть мамонти, дерева та інші елементи. Завдання гравця - обєднувати однакові, отримуючи все більш високий рівень плиток і отримуючи очки. Само собою, в міру гри завдання будуть ускладнюватися. Є всілякі бонуси і можливість укомплектувати свого героя допоміжними елементами, які допоможуть в складних ситуаціях.


Особливості гри Paleo: Rising Town на андроїд:

  • Понад 22 героїв, кожен з яких зміг змінити історію;
  • Кожен герой має унікальні навички;
  • Кожен день проводяться турніри з нагородами;
  • Формат 2048, який неабияк поміняли, порівняйте з оригіналом;
  • Просте управління і зрозумілий геймплей.

Недоліки гри:

  • Геймплей затягує, але не надовго, те, що відбувається все ж однотипно;
  • Присутній реклама, як в більшості безкоштовних проектів;
  • Внутрішньоігрові покупки теж є, але не несуть обовязковий характер.

Підсумок: гра Paleo: Rising Town досить універсальний проект, трохи головоломка, трохи тайм-кілер, так що, кожен знайде в тому, що відбувається щось для себе, так що, спробуйте, це абсолютно безкоштовно.


Реклама

завантажити Paleo: Rising Town 1.2.6

Нове в цій версії
- Updated UI for latest devices
- New updated store. Hurry up to catch amazing goods!
- Game size optimization
- Small bug fixes, optimizations and a lot of more!
Загальна інформація
версія 1.2.6 (11094)
дата завантаження 2020-12-03 11:51
Розмір 94.4 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.4+
архітектура ARM8 ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
BILLING

BILLING

Перевірка ліцензії Google Play

Перевірка ліцензії Google Play

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

отримувати запущені програми

Дозволяє програмі отримувати інформацію про поточні й останні запущені завдання. Це може дозволити програмі виявляти інформацію про програми, які використовуються на пристрої.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

дозволяти отримання багатоадресних пакетів через Wi-Fi

Дозволяє програмі отримувати пакети, надіслані за допомогою групової адресації на всі пристрої в мережі Wi-Fi, а не лише на ваш пристрій. Використовує більше заряду, ніж режим небагатоадресних пакетів.

точне місцезнаходження (на основі GPS і мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше точне місцезнаходження за допомогою системи глобального позиціонування (GPS) або мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження, і додатково споживати заряд акумулятора.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

SET_ALARM

SET_ALARM

приблизне місцезнаходження (на основі мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше приблизне місцезнаходження. Таке місцезнаходження визначається службами локації за допомогою мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження.

REQUEST_INSTALL_PACKAGES

REQUEST_INSTALL_PACKAGES

Усі додатки FuryLion на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2021/01/24 12:58
Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |