опис:

Гра Death Park 2: Scary Clown це жахи для андроїда, які створені в форматі повноцінної дії в нехай і невеликому, але все ж відкритому світі, який увібрав в себе всі типові жанрові кліше. Туман, Скрімер, клоун - все це чекає вас у другій частині франшизи;)

Підготували гру, як і першу частину, в студії Euphoria Horror Games, яку важко не згадати в контексті новинки. Для андроїда у студії всього два проекти - Death Park і Антарктида 88, причому якщо Антарктида - отримала платну і безкоштовну версії, то Death Park завжди була грою безкоштовної з типовими для формату донатами і рекламою. У розріз жанру, перша частина отримала небувалий успіх і як наслідок, понад 10 мільйонів завантажень! Для жахів це результат більш ніж задовільний, так що, вихід другої частини був лише питанням часу.


Якщо говорити про геймплей, то всім і так зрозуміло якого він формату, тут вже краще зрозуміти, що змінилося в порівнянні з минулим частини.

Перше, що кидається в очі - графіка, яка принципово не змінилася, але доступне для дослідження простір значно збільшилася, тому що на цей раз події не обмежені парком розваг, вони поширюються вже на довколишній містечко. Ще один важливий момент - в руках вашого персонажа зявилася зброя, а значить, гра перетворюється на повноцінний шутер, хоч і застосовувати ви будете його досить рідко. Проте, це приємне поліпшення. Ще за сюжетом гри саме в цій частині ваш герой не тільки повинен врятувати свою сестру, але і розгадати таємницю походження свого супротивника і парку в цілому.


Особливості гри Death Park 2: Scary Clown на андроїд:

  • Похмура, страшна, все як годиться !;
  • Багато відсилань до класики жахів і особливо до фільму «Воно»;
  • Тепер у вас є зброя - оборонятися;
  • Локації стали більше, але графіка залишилася колишньою;
  • Два рівня складності для всіх загадок;
  • Багато кінцівок, на які впливає гравець.

Недоліки гри:

  • Графіка середнього рівня, тут без варіантів;
  • Є трохи реклами і необовязкові покупки.

Підсумок: гру Death Park 2: Scary Clown цілком можна поставити в один ряд з класикою жанру, в усякому разі на андроїд. Само собою, якщо перша частина вам сподобалася - ви просто не має права проігнорувати цю новинку, так як вона повинна довести історію до її фіналу.


Реклама

завантажити Death Park 2: Scary Clown 1.2.1

Нове в цій версії
Friends, hello! We hope that you are all healthy and cheerful! ✌

We fixed a bug where some players could not shoot in the final battle and a few other minor bugs. ?

We love everyone who plays our games! ? Support us with estimates, your opinion is very important to us. ? Enjoy the game. ?
Загальна інформація
версія 1.2.1 (38)
дата завантаження 2021-03-01 02:27
Розмір 120.33 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.4+
архітектура -
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
BILLING

BILLING

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(4)
2.58★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2021/01/24 10:55
Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |