опис:

Гра FAIRY TAIL: Forces Unite! - це чарівний аніме-ролевик, в якому має бути вивчати світ, виконувати місії, битися з чудовиськами, заручатися підтримкою інших користувачів.

Проект створений за мотивами однойменної манги. У шанувальників є можливість ближче познайомитися з головними героями, вибрати кращих підопічних. Мультіплєєрний режим передбачає формування гільдій, де кожен користувач керує одним персонажем. Налаштування дійової особи дуже гнучкі, є вибір одного з девяти класів, також буде запропонована пара спеціалізацій. Для покрокових битв дозволяється навіть вказувати послідовність використовуваних умінь. Завдяки цьому можна кардинально впливати на хід битв.

У геймплеї сильно розвинена соціальна складова. Тут доступні спілкування і дружба, наставництво і учнівство. При бажанні можна побудувати навіть любовну історію. Під час прогулянок по локаціях можна зустріти багато незнайомих осіб. Обовязковості взаємодії не передбачено, акцент зроблений на вивчення сюжетної лінії і виконанні різних завдань. Часто з території з позитивними героями доводиться різко переходити на поле бою, де кілька монстрів вже очікують початку протистояння. Згуртована команда обовязково впорається з противниками.

Відмінні риси гри FAIRY TAIL: Forces Unite !:

  • покрокові битви з різними істотами;
  • вибір класів для підопічних;
  • повітряна куля, мотоцикл, інші види транспорту;
  • цікаві завдання для активного просування;
  • розрахований на багато користувачів формат з гільдіями і загальними стратегіями.

Барвиста аніме-графіка відправляє гравця в світ коміксу, але поведінка персонажів потрібно визначати самостійно. Битви трохи повільні, це компенсується багаторівневої регулюванням застосування здібностей та залучення звірів-помічників. Яскраве пригода має на увазі не тільки піші прогулянки, а й переміщення на поїзді, скейтборді, мотоциклі, іншому наземному і повітряному транспорті. Глибину сюжету розкривають діалоги, в яких можна побачити підказки для розкриття таємниць. Підготуйте персонажа до неймовірного подорожі з милими сюрпризами, несподіваними відкриттями і жорсткими битвами!


Реклама

FAIRY TAIL: Forces Unite!

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2021/01/23 12:22
Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |