опис:

Гра Ronin: The Last Samurai  - це бойовий екшен, в якому самурай мстить антагоністів за загибель покровителя, привертає помічників для боротьби з найпотужнішими ворогами.

Підопічному гравця складно прийняти думку про вбивство сюзерена, в його душі горить жага розплати. Озброївшись катаної, він відправляється в далеку дорогу, де буде боротися з величезним числом супротивників. Місії діляться на рівні, кожен етап має на увазі бій з декількома персонажами. Після проходження цілих глав боєць вступає в двобої босами. До цього потрібно доводити перевагу над рядовими бійцями, збирати залишені убитими цінності і вибирати додаткові можливості серед трьох варіантів.

Розробник передбачив апгрейд і розширення арсеналу зброї, поліпшення екіпіровки. Деякі предмети дозволяється купувати за реальні гроші, вони не обовязкові, без фінансових вкладень геймплей не втрачає привабливості. Управління інтуїтивне, звичне для файтінгових проектів. Подив викликають можливості різних моделей зброї. Крім стандартного застосування допускається залучення фантастичних властивостей. Самурай здатний організувати спотворення часу, підвищити зосередженість, налаштуватися на капітальне знищення ворогів. Якщо доведеться загинути в поєдинках, без тіні жалю герой знову почне свій шлях.

Відмінні риси гри Ronin: The Last Samurai:

  • відчайдушні битви японського воїна з ворогами;
  • спотворення тимчасового періоду, інші нестандартні опції зброї;
  • розблокування крутих умінь;
  • прокачування обладунків та зброї;
  • розгадка тактики кожного опонента.

Графічне оформлення в мальованій японської стилістиці формує особливий антураж, допомагає перейнятися історією підопічного. Чорно-білі фарби з вкрапленнями яскравих тонів доповнюють похмуру атмосферу. Різні противники користуються тими чи іншими комбінаціями дій. Розпізнавання тактики опонента дозволить чіткіше продумати схему його знищення. З особливо сильними самостійно важко боротися, безстрашні вихованці стануть надійними помічниками для героя. Прагнення повернути честь роду змусить пройти через біль, слабкість і відчай. Старанність і цілеспрямованість допоможуть перемогти!


Реклама

Ronin: The Last Samurai

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2021/01/23 10:19
Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |