опис:

Гра Shin Hokuto Musou  - це пригодницький екшн, в якому персонаж із знаменитою манги бореться в ближніх боях з антагоністами, використовує надприродні сили для їх ураження.

Користувач управляє сверхсильним героєм Кеншіро Касуми. Найефективніше він проявляє себе в рукопашному бою, завдяки таланту блискавичного визначення болючих точок противника. Позитивний образ і унікальна здатність зобовязують японського Робіна Гуда подорожувати і постійно битися з негідниками. На кожному рівні сміливця чекають хвилі агресивних ворогів. Після перемоги на етапі він отримує винагороду і посилення, що дозволяють витримати такі випробування. Крім основної місії щодо усунення ворогів герой може виконувати різноманітні завдання, накопичувати корисні бонуси.

Основний ігровий режим - проходження рівнів з сюжетною лінією. Розробник обіцяє серіальні перипетії, але акцент зроблений на битви. Не всі техніки доступні спочатку, деякі таємничі маневри і комбінації відкриваються тільки досвідченим героям. Також розблокування підлягають відомі персонажі з коміксу. Можна переключитися на інші режими, спробувати формат тренування або вклинитися в онлайн-події. Вступ в гільдію і спільне побудова стратегії дозволять розраховувати на підтримку і воювати більш впевнено.

Відмінні риси гри Shin Hokuto Musou:

  • активне знищення натовпів супротивників;
  • неординарні бойові техніки, застосування магії;
  • розблокування популярних бійців;
  • апгрейди і отримання нагород;
  • додаткові події і завдання.

Проект радує подієвістю, великим числом антагоністів і якісної прокачуванням. Тривимірне графічне оформлення створює приємний антураж. Огляд від третьої особи дозволяє бачити все, що відбувається навколо і своєчасно реагувати, навіть коли вороги підкрадаються ззаду. Шанувальники Кулака Полярної зірки зрадіють зустрічі з улюбленими героями. Ті, хто не знайомий з мангою, просто насолодяться хорошими файтинг з розвитком сюжету. Стандартне управління прискорює адаптацію до геймплею, контроль кожної дії дає можливість гнучко коригувати бойовий стиль. Допоможіть підопічному пройти всю карту і здобути визнання його геніальності!


Реклама

Shin Hokuto Musou

Рейтинг:

(4)
2.53★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2021/01/22 12:12
Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |