опис:

Гра Dress Up! - це мультяшний ролевик, в якому сучасна дівчина потрапляє в епоху XVIII століття, приміряє шикарні сукні, знайомиться з принцами, змінює долі людей.

Звичайна школярка мріяла про літні канікули, планувала відвідати улюбленого дідуся. У його будинку все просякнуте старовиною. Героїня не припускала, що цікавість приведе її до неймовірним пригодам. Після приїзду дівчинка заглянула в скриню з нарядами і несподівано перенеслася на кілька століть назад. Юна принцеса стала приміряти вишукані сукні стилю рококо, підбирати до них туфлі і сумочки, довершувати образи прекрасними прикрасами. Красуню обовязково запримітять принци, можливо хтось буде просити її руки. Не можна упускати шанс знайти любов, навіть якщо події відбуваються в іншій епосі.

Спочатку пропонується вибрати зовнішність підопічної, вказати риси обличчя і багато інших параметрів, щоб домогтися ідеалу відповідно до особистими уявленнями. Далі необхідно відкривати гардероб і робити приміряння чудових одягу. Вдале комбінування аксесуарів дозволяє заробити високі бали. Також дозволяється спілкуватися з іншими гравцями і хвалитися підібраними образами. Веселі вихованці зроблять процес ще цікавіше. Геймплей не обмежується зміною нарядів, героїні належить комунікувати з персонажами, дізнаватися загадкову історію і приймати рішення, від яких залежить продовження сценарію.

Відмінні риси гри Dress up! Time Princess:

  • примірка розкішних нарядів XVIII століття;
  • великий вибір суконь та аксесуарів;
  • прикольне подорож у часі;
  • рішення, що впливають на сюжетну лінію;
  • взаємодія з милим вихованцем.

Дівочий ролевик з історичними мотивами може похвалитися різноманіттям костюмів і симпатичним графічним оформленням. Велика колірна гамма, візерунки, аксесуари та інші деталі дають можливість розкрити політ фантазії. Захоплюючий сюжет позбавляє геймплей банальності, змушує хвилюватися за кожного, з ким доводиться стикатися. Розробник створив кардинально різні історії з індивідуальними кінцівками, додав драматизму. Приготуйтеся до подорожі, наповненому естетикою і таємницями!


Реклама

Dress Up!

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2021/01/22 10:08
Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |